Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet csinálni, hogy be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni, hogy be tudjam érni az ilyen semmilyen, szürke egér kategóriás lányokkal is, és ne vágyjak a szépekre?

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 18:47
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:

"37: Az a gond, hogy az első két nő is fullra ki van sminkelve és agyon van filterezve, tehát amit Te kergetsz, az kb. az álom... További jó markolászást!"


És? Nem igazán értem a problémádat. Ideraktál nekem pár képet, hogy szerintem jó csajok-e. Mondtam, hogy azok. Szerinted nem azok?

2018. aug. 5. 20:39
 42/56 A kérdező kommentje:
Mellesleg az utcán Budapesten 2 perc alatt legalább 20 jó csajt látok, de nyilván nemlétező ideálokat kergetek. De persze interpretálj magadnak mindent, ahogy akarsz, úgyis 90%-otoknak csak az a lényeg, hogy az élő fába is belekössetek.
2018. aug. 5. 20:40
 43/56 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem itt elbeszéltek egymás mellett. Mindenki a szépet szeretné (nyílván legyen mellette baromi jófej is), csak a kérdező NEM TUD nőnek tekinteni egy csúnyácskát, holott érzi, neki ez a kategória jut.

Hát barátom, ez kemény meló. De szerintem nem reménytelen. Ha anyagilag rendben vagy, az élet felfogásod más tekintetben egészséges, és jó társaság (!) vagy, akkor simán elérhető ez az álom.

2018. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
87%

"És? Nem igazán értem a problémádat. Ideraktál nekem pár képet, hogy szerintem jó csajok-e. Mondtam, hogy azok. Szerinted nem azok?"


De igen, azok.

A gond nem ezzel van. A gond azzal van, ami a kérdésed:

"Mit lehet csinálni, hogy be tudjam érni az ilyen semmilyen, szürke egér kategóriás lányokkal is, és ne vágyjak a szépekre?"

Ezek szerint ilyen agyonsminket, kifilterezett, 30 képet csinálok, hogy egy jó legyen csajokat szeretnéd megszerezni, mert ezekre vágysz.

Nekem nincs semmi gondom. Neked van, mert álmot keregetsz és észre sem veszed. :)

2018. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:
Tényleg nem veszed észre, mennyire visszás a logikád? Ideraktál nekem 3 képet, én azt mondtam, jó csajok, és te most úgy csinálsz, mintha ezeket a csajokat ÉN SZEMEZGETTEM VOLNA KI, hogy NA EZ, EZ ALATT MÁR NEM IS NŐ A NŐ. Megpróbálod rám vetíteni, amilyennek gondolni akarsz (felszínes, álomvilágban élő f*z), miközben többször is leírtam, hogy ismerek is és nap mint nap tucatszámra látok gyönyörű nőket (nem hiszem, hogy az utcán is filterezve vannak ba**d).
2018. aug. 5. 20:51
 46/56 anonim ***** válasza:
86%

Beszélgess pár szép lánnyal, hátha összetöri a róluk alkotott képed, és majd a farkad is lekonyul ettől..


Ha nem segít, olvass sokat erotikus könyveket/sztorikat, hogy látványtól független legyen az erekciód. Így egy magára kevésbé adó lány személyisége/beszélgetés vele is be fog indítani.


Talán.

2018. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:

"

Beszélgess pár szép lánnyal, hátha összetöri a róluk alkotott képed, és majd a farkad is lekonyul ettől.."


Igen, mert ez úgy megy, hogy a szép lányok mind idióták, az igénytelenek meg mind aranyszívű tünemények. Jsus Christ.

2018. aug. 5. 20:54
 48/56 anonim ***** válasza:
100%

"miközben többször is leírtam, hogy ismerek is és nap mint nap tucatszámra látok gyönyörű nőket (nem hiszem, hogy az utcán is filterezve vannak ba**d"


Nem az a gond, hogy nem látsz szép nőket, hanem az, hogy úgy néz ki, Neked csak ezekre áll fel, pedig nem kaphatod meg őket... Mert ha megkaphatnád, akkor nem itt a gyk-n sírnál, hogy mit lehet csinálni, hogy a szürkékre is felálljon, ne csak a szépekre :D

2018. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember idióta, ebbe a szépek is beletartoznak ám.


Nem mondtam, hogy a magukra kevesebbet adó lányok normálisabbak, de ha az ember csalódik valakiben, megpróbál tőle minél különbözőbbet választani.

2018. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
100%
Na ismét egy jelem macho, tudod már az a menő ha a pasi agyra is gyúr nem csak mellé.
2018. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!