Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet csinálni, hogy be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni, hogy be tudjam érni az ilyen semmilyen, szürke egér kategóriás lányokkal is, és ne vágyjak a szépekre?

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 18:47
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
31%

Adj fel egy hirdetést kamuprofillal, hogyha lájkolod ezt, egy fotózást nyersz sminkkel/hajjal/általad választott ruhában, amit meg is tarthatsz.


Az a lány lájkolni fogja, akinek nincs pénze erre, de szeretne így kinézni nagyon. Te kiválogatod a lájkolók közül az egyik jó barátnőalapot és a saját profilodról írsz neki, hogy lenne e kedve megismerni téged.


Szerintem ez tök romantikus. Szépen írhatsz mindegyik lájkolónak így.


Igazából nem is kell feladni ilyet, ha jobban belegondolok elég sok ilyesmi van. Keress ilyet és nézd át a lájkolókat.


Amúgy én remekül nézek ki. Az alapozóm egy ezres, a púderem dettó, van 3 ceruzám(egyik szájra), egy spirálom, egy szemhéjfestékem és egy highlighterem. 5ezerből, de inkább 7ből megvan, és fél évig legalább kitart, az én dolgaim legalábbis, pedig heti 3x biztos sminkelek.


Hajra is bőven elég egy hajvasaló és egy 2 az egyben sampon.


Szóval a nincs 10 ezer forintom félévente magamra szöveg nagyon gáz..


Ja és van méregdrága lancome alapozóm is, az ezresért vett misssporty ezerszer természetesebben mutat, szóval a pénztől nem lesz szebb senki sminkje, csak a megfelelő dolgokat kell megtalálni.


Kérdező, nincs veled semmi gond.

2018. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 A kérdező kommentje:
Köszi a normális hangvételű választ, 31. Igen, én is ezt látom, teljesen szerény módban élő, de igényes, stílusérzékkel rendelkező lányismerőseim is tudnak nagyon jól kinézni, míg másoknak lenne pénze, de ők egyszerűen nem akarnak ezzel foglalkozni, esetleg még derogál is nekik, mert "rájuk ne a külsejük miatt figyeljenek fel".
2018. aug. 5. 19:53
 33/56 anonim ***** válasza:
Mutatnál nekem egy szegény lányról képet a környezetedből, aki jól néz ki szerinted?
2018. aug. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 A kérdező kommentje:
Nyilván nem fogom kiadni az ismerőseimet
2018. aug. 5. 20:10
 35/56 anonim ***** válasza:
Akkor keress olyat a netről, aki szerinted szép.
2018. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:

Pl. ők milyenek?

1: [link]


2. [link]


3. [link]

2018. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:
Britney sosem volt az esetem. A másik kettő egyértelműen csinos, csak hozzám már kicsit túl fiatalok lennének (ránézésre max 18-19 évesek).
2018. aug. 5. 20:29
 38/56 anonim ***** válasza:
84%
Az elégedetlenség büntetést von maga után az élet részéről. Nekem pl. tökéletes lenne most egy szürke kisegér típusú nő, mert pont bennük rejlik általában a legjobb személyiség, csak ki kell hozni belőlük az állatot. 😉
2018. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 A kérdező kommentje:

"Az elégedetlenség büntetést von maga után az élet részéről."


Mi? Azt hittem, az elégedetlenség önmagában is elég büntetés.

Amúgy ha az ember nem lenne természetétől fogva elégedetlen, akkor jelenleg is barlangban élnénk és dárdával vadásznánk.

2018. aug. 5. 20:34
 40/56 anonim ***** válasza:
86%
37: Az a gond, hogy az első két nő is fullra ki van sminkelve és agyon van filterezve, tehát amit Te kergetsz, az kb. az álom... További jó markolászást!
2018. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!