Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet csinálni, hogy be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni, hogy be tudjam érni az ilyen semmilyen, szürke egér kategóriás lányokkal is, és ne vágyjak a szépekre?

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 18:47
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
93%

és arra , hogy te fizessél egy nőnek, arra már nincs igény?

mindent jó csak neked jár alanyi jogon ingyen többiek le vannak ejtve?


mekkora egy semmirekellő olcsó jános lehetsz!


gratulálok anyádnak innen is, ,,remek" munkát végzett, mondhatom!

2018. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
80%
# 2 : előző, felejtsd el ezt a pasit, mert ez egy barom.
2018. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:

"és arra , hogy te fizessél egy nőnek, arra már nincs igény?"


És amúgy ezt ki mondta? Simán belefér az anyagi lehetőségeimbe, hogy megadjak ilyeneket a barátnőmnek. Csak ahhoz olyan lány kell, aki akarja is ezt.

2018. aug. 5. 19:30
 24/56 anonim ***** válasza:
100%

ja.... akkor meg miért nem erőlteted meg magadat, miért a szürke egereken élcelődsz?


vagy mindkét fél kidobott, mert rájött hogy..khm.....khmm.... igencsak csúf varangyra hajazol, csak hogy fel is szedd őket,ahhoz nem elég sok már a zsé?


nem csodálom.

2018. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
91%
Én is szürke egér vagyok pedig belőlem is lehetne jobb kategória külsőben. Egyszerűen nem gondolom, hogy egy egész rossmannt az arcomon kéne hordanom minden nap random ismeretlen pasik kedvéért. Amúgy sem vágytam soha leszólítgatásra, és inkább alszok fél órával tovább, minthogy sminkeljek. Nekem a pár egyben társ is, és úgy gondoltam, hogy ha így vonzódik valaki majd hozzám annak nem kell később sem maszkot hordanom, hogy megfeleljek neki. Persze nem 15 évesen vesztettem így el a szüzességemet és nem is részegedtem le minden hétvégén, de ahogy a toptizes külsőre, úgy erre sem volt soha igényem. Találtam olyat, akinek otthoni ruhában és kócos hajjal is szexi vagyok, szerencsére nem szorulok rá a mázolásra meg a sziacicázásokra.
2018. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
97%

Amúgy ha a külső elemek tesznek egy nőt vonzóvá (erekció kialakítására képes), akkor az már régen rossz, és a megjelenés sem fog változtatni semmit a dolgon.


A szép nő szép smink, meg menő cucc nélkül is, kócosan, cuki mosollyal, világra való ragyogó rálátással.


És én meg pont az ilyeneket figyelem (de nincs sok), mert teli van a világ "menő" csajszikákkal, akik igazából belül üresek.


Egyszerű a képlet: Egy nap x órát tölthetsz szabadon, magadra fordítva. HA egy csaj fél órával többet sminkel, mint olvas, akkor pont egy fél órával jobban néz ki, de butább, az olvasókkal ellentétben.


Persze fontos a hangsúly, de alapból a hosszú, békés, izgalmas kapcsolat alapja nem a külső elsősorban, hanem a belső értékek. Márpedig aki sokat foglalkozik a külsejével, az keveset ér rá a belsővel foglalkozni IS.


Mit meg nem adnék, hogy egy szürke kisegér nőt találjak, aki végre nem a felszínességen lovagol, hanem megölel, és érzem, hogy kiszorítja a szuszt is belőlem, miközben a fülébe súgok valami mocskosat, és huncutul a nyakamba harap... :D


Elkalandoztam, de a lényeg, hogy nem vagy 100-as. :D

27F

2018. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
96%

19: Aztán majd sírhatsz, mert meglátod a lányt, mikor a strandon lejön róla a smink, vagy leizzad a napon. :D

Volt egy ilyen ismerősöm, aki ilyen "igényes" volt. Műhaj, műszempilla, műköröm, fodrász heti kétszer, kozmetikus heti egyszer, konditerem, fogyasztó eljárások, márkás cuccok.

Elmondom, hogy hogy tehette meg: A pasija havi fél millát megkeresett nettóban. Jártak ide-oda wellnesselni meg kultúrálódni. A nőnek nem felel meg az átlag pasi, mindenből az extra kell. Jó magas hosszában, és a fizetése is magas legyen. Mindenképpen valami extra márkájú kocsi. A pasinak még az alsógyatyája is csak márkás lehet. Mindezt azért, mert "nem lehetek olyannal, akivel nem tudok megjellenni". Ha a csávó valamit csinál, rögtön jön a hiszti és a műbalhé, amiért a pasi mondjuk egy Sugarbird szoknyával, egy kozmetikai kezeléssel vagy egy wellnesshétvégével fizet. Nos... Ilyen nőt szeretnél magadnak?

2018. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
100%
Azert kivancsi lennek Te h nezel ki...
2018. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:

"

19: Aztán majd sírhatsz, mert meglátod a lányt, mikor a strandon lejön róla a smink, vagy leizzad a napon. :D


Volt egy ilyen ismerősöm, aki ilyen "igényes" volt. Műhaj, műszempilla, műköröm, fodrász heti kétszer, kozmetikus heti egyszer, konditerem, fogyasztó eljárások, márkás cuccok."


Miért kell rögtön átmenni a másik végletbe? Azért a szürke egér meg a mű***csa között szerintem van úgy 7-8 köztes árnyalat még.

2018. aug. 5. 19:44
 30/56 anonim ***** válasza:
65%

A szépség még mindig nem a megjelenésen múlik! :)

Ha a testalkata, a jelleme (és ami miatt olyan az alkata, amilyen (sport, vágy a formás fenékre, stb), és a társalgása kellemes, felőlem lehet lepedőben is...


Aki meg nem tetszik, azt a smink, meg az igényesség se változtat meg.

(volt egy lány, aki nem mozgatta a nyakát, hogy a haja ne mozduljon el.... Hát nem volt második randi! :))


Nem érted a szépség lényegét. Vagy nem akarod észrevenni, esetleg még nem is tudod mit jelent a valódi szépség, és azt hiszed, a jó megjelenés az, de NEM!

2018. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!