Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan tetszhet egy szürke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan tetszhet egy szürke egér egy menő srácnak?

Figyelt kérdés

Adott egy srác, elég társasági ember, nyitott, bulizós, jó humorú, közvetlen. Emellett nagyon népszerű. Motorozik, rocker, meg tudomisén...

Van barátnője, valami modell a csaj, szintén nagyon népszerű, motorozik, és mindemellett gyönyörű nő (tökéletes az alakja, és szép az arca)

Én egy átlagos lány vagyok, hétköznapi életet élek. Tanulok, dolgozom. Mindezek mellé nem is különösebben szép. Elvont dolgok érdekelnek, rajzolok meg ilyenek.

A sráccal rengeteget lógunk együtt, kb minden másnap bejön hozzám munkába, vagy kimegyünk valahová.

Tegnap mondta, hogy hétvégén rengeteget gondolt rám, és a barátnőjével eléggé nem úgy állnak a dolgok, ahogy kéne, és jó eséllyel szakít vele.

Megkérdezte, látok-e bármi esélyt is arra, hogy esetleg mi valaha megpróbáljuk együtt.


Ez most valami vicc?


21L, 32F (a jelenlegi barátnője 29N)


2015. júl. 14. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül se adj esélyt egy szürke egér fiúnak, csak a menô alfa kelljen neked! (szarkazmus)

Amúgy ha össze is jönné vele, nem valószínû, hogy hosszútávú lenne.

2015. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze, fiatal vagy, ő meg már kevésbé...

Valószínűleg otthon problémái vannak a barátnőjével és gondolta félrelépne, de ha mégis szakítana, akkoris rövid távra kellenél neki.

Ahogy az előző barátnője mellől félre kacsint a következő mellől is félre fog.

2015. júl. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nyilván, jó lennél neki egy körre, nem válogat, ne hidd, hogy más csajokat nem húz fel
2015. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te ismered, milyen ember. Egyébként lehetséges, mint ahogy az is, hogy csak szórakozna veled egy kicsit.
2015. júl. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sztem megismert es megszeretett es velhetoleg o sem annyira felszines mint amennyire kinez, es a szemeben nem szurke eger vagy, hanem egy ertelmes no es el tudom kepzelni h szeretne veled egy komolyabb kapcsolatot.


A kulso nem minden en a helyedben belevagnek, egyszer elunk:-))

2015. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem már annyi elég volt, hogy 32F+21L. Ez legtöbb esetben nem szokott működni.


Jól van leszavazókirályok meg leszavazó királynők, tudom a ti esetekben működik és szerintetek emiatt mindenkinél működik.

2015. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!