Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen csajokra mondják azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csajokra mondják azt, hogy "szürke egér"? És melyikre azt, hogy "plázacica"? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Attól lesz-e valaki fullos csaj, hogy hogy néz ki, vagy beleszámít az is, hogy plázacica-e? Lehet-e egy ún. szürke egér fullos csaj? A fiúknak inkább melyik fajta nő jön be? Vagy inkább maradnak az átlagosnál?


Azért teszem el ezt a kérdést, mert egyre jobban nem tudok eligazodni a mai fiatalság gondolkodásmódján, ítélkezésén. Azon kívül, hogy sokszor mondogatjuk: ,,nem a külső a lényeg, a belső az, ami megtart" és ,,inkább válaszz olyat, aki tényleg szeretsz"; elangzik az is, hogy ,,csúnya pasi csúnya csajjal, jó pasi jó csajjal". És azt is tapasztalom, hogy először a külső alapján ítélkezünk. Akkor most kinek higgyek?


18/L



2013. febr. 22. 16:09
1 2
 1/17 ASOT ***** válasza:
100%

Attól is lehet fullos ha nem plázacica.

Csak kevesebben látják, kisebb a hírneve.

2013. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Higgy magadnak, és ne hagyd magad befolyásolni.
2013. febr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
erre van az a frappáns kifejezés hogy "a külső MEGFOG a belső megtart" bár a mai generációra ezt nem tudom mondani :D mert ott mindegy. Egy éjszakára minek tartson meg a belső nem?! :D
2013. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

A gyakorinak van egy olyan "jó" tulajdonsága, hogy arra, aki szép és nőiesen öltözködik, rámondják, hogy plázacica, partyribi, stb. Véleményem szerint a "szürke egér" az a kategória, amely nem megfelelően öltözködik, nem ad magára eleget és félénkebb. Azt viszont tudni kell, hogy e két kategória nem feletethető meg a "csúnyának" és "szépnek", csak éppen az ún. "plázacicák" feltűnőbbek, mivel nőiesen öltözködnek, illetve közvetlenebbek... Viszont mindkettőben van ilyen is, meg olyan is.

A külsőről meg annyit, hogy számít. A magam példáján tudom, egyrészt nem tudnék olyan lánnyal lenni, aki nem tetszik, másrészt meg ha elutasít egy lány, azt jó eséllyel a külsőm miatt teszi... Tetszik, nem tetszik - ez van. Aki csúnya, annak két választása van: keres egy ellenkező nemű személyt a súlycsoportjában, vagy egyedül marad. Persze ez ellen mindig felhoznak kivételeket (az a tipikus "ismerek egy full ronda srácot, akinek bomba csaja van..."), de az igazság az, hogy a többség nem tartozik eme kivételek közé.


Mielőtt valaki lepontozna a nagyképűségemért: nem vagyok egy jóképű srác.

2013. febr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Pedig pont veled értek egyet, #4-es. És se tudtam egy olyan pasival járni, akihez nem vonzódtam, másrészt szégyelltem volna. Pedig a csillagokat is lehozná az égből értem, meg nagyon cuki és aranyos, de NEM.


Csak azért is érdekelt a kérdés, mert én átlagos csajnak vallom magam, aki ad a külsejére és a divatra, és szerintem szép is vagyok (persze az én szemszögemből). És igen, én is inkább oylan vagyok, hogy akárhány nyomi udvarol, inkább eggyel sem, mert rondák és kész...sajnálom, ha smárolni ne tudnék vele, felesleges, tudom. Pedig régen olyan voltam, hogy ,,jól csak a szívével lát az ember"...talána világ rontott el vagy a sok negatív tapasztalatom. És régen még én sem adtam a divatra, most már (utóbbi 5 évben) nagyon is, és azt tapasztaltam, sokkal népzerűbb lettem, több ismerősöm van, megismernek az utcán, ami nagyon tetszik. Mondhattok felszínesnek, sznobnak vagy akárkinek, én ilyen vagyok.

2013. febr. 22. 16:52
 6/17 anonim ***** válasza:
24%

5


Ne is haragudj, de ezután a hozzászólásod után, szerintem mind két jelző rád illik, és mindkettő gáz.

2013. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a szürke egér csöndes, keveset nevető, mégkevesebbet viccelődő, külsejével feltűnést nem keltő csaj.


A plázacica sok kicsinyítő képzővel beszél, vinnyogó hangon, sokat vásárol, hobbi szinten öltözködik, gyakran látni nála divat és női magazinokat. Kedvelt színei a fehér és a rózsaszín.


A kettő amúgy nem zárja ki egymást feltétlenül!


Lehet valaki fullos csaj mindkettő mellett (ismerek olyan "szürke egeret" akit a visszafogottsága miatt eléggé észre sem vesznek a fiúk, pedig olyan egyébként olyan arca és alakja van, amiről sok plázacica csak álmodik...)


Nyilván mindkét jelző pejoratív, de láttam már intelligens plázacicát is, szóval nem ezen múlik, kivel jönnék össze.


Csak a saját két szemednek higgy: nézz körbe, és rá fogsz jönni, mindkét "típus" képes sokféle kapcsolatot kialakítani férfiakkal.


22/F

2013. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

5 éve adsz a divatra? Kiscsillag akkor 13 voltál... kétlem, hogy a divattal kellett volna foglalkoznod...

Azt hiszem innentől nincs is miről beszélgetni...

24/F

2013. febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Plázacica és szürke egér egyszerre? -.-' Nem mondod komolyan. Én csak leírtam az őszinte véleményemet, már ezt se lehet ezen az oldalon? És miért kell állandóan midnenkit sértegetni? Nem értem.
2013. febr. 22. 17:39
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

te egy felkapaszkdott szürke egér vagy xD kinézek az utcára és 10 ilyet látok mint te :D menőnek akar tünni de am semmi egyénisége..és ez fusztrálja egyfolyátban.hogyan legyen menő..:D


sok ilyet ismerek sajna :S régen nem vették őket észre most heti szinten kúrják őket de kb ez változott, a belső sztem sosem volt értékes bennük.bocs.

2013. febr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!