Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen csajokra mondják azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csajokra mondják azt, hogy "szürke egér"? És melyikre azt, hogy "plázacica"? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Attól lesz-e valaki fullos csaj, hogy hogy néz ki, vagy beleszámít az is, hogy plázacica-e? Lehet-e egy ún. szürke egér fullos csaj? A fiúknak inkább melyik fajta nő jön be? Vagy inkább maradnak az átlagosnál?


Azért teszem el ezt a kérdést, mert egyre jobban nem tudok eligazodni a mai fiatalság gondolkodásmódján, ítélkezésén. Azon kívül, hogy sokszor mondogatjuk: ,,nem a külső a lényeg, a belső az, ami megtart" és ,,inkább válaszz olyat, aki tényleg szeretsz"; elangzik az is, hogy ,,csúnya pasi csúnya csajjal, jó pasi jó csajjal". És azt is tapasztalom, hogy először a külső alapján ítélkezünk. Akkor most kinek higgyek?


18/L



2013. febr. 22. 16:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

"És régen még én sem adtam a divatra, most már (utóbbi 5 évben) nagyon is, és azt tapasztaltam, sokkal népzerűbb lettem, több ismerősöm van, megismernek az utcán, ami nagyon tetszik. Mondhattok felszínesnek, sznobnak vagy akárkinek, én ilyen vagyok."


Innen is latszik, hogy benned alapbol sem volt semmi ertekes. Szurke eger vagy te plazacica aggyal, gratulalok!

2013. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Rendben van, akkor elfogadom a kritikát. Mit tegyek, hogy úgymond normális legyek, vagy nektek tetsző, aki a jó csaj? Most komolyan, ha jót akartok és nem csak szivattok, elárultok valami hasznosat.
2013. febr. 22. 22:02
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz mindenkinek megfelelni?


Amúgy legyél kedves mindig mindenkivel, ennyi. Őket mindenki szereti.


De szerintem nem éri meg :D


22/F

2013. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, kényszeresen meg akarok felelni a környezetemnek, félek attól, hogy egyszer kiközösítenek mint egyeseket, mert felvállalom őszintén és nyíltan a véleményemet (amit most inkább megtartok magamnak) és csak be akarok olvadni, félek az egyedülléttől. Például, ha a csajok mennek koncertre de nekem nem tetszik, akkor is elmegyek velük, hogy ne otthon üljek és ne szóljanak meg érte, hogy sehova nem megyek.
2013. febr. 22. 22:35
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

És neked ez jó? Nem lenne jobb, ha olyan barátnőid lennének, akiknél nem kell ettől félned? Mert tudod, hogy nem közösítenek ki, mert pont az őszinte véleményed miatt lógnak veled?


Magadnak akarj megfelelni :)


22/F

2013. febr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%

A szürke egér annyiból egyértelműen jobb, hogy nem olyan veszélyes, mint a plázacica a fél méteres körmeivel. (Szerintem amúgy is jobb a szürke egér, mert ÁLTALÁBAN nem beszél olyan nyávogás hangon, nem csak az érdekli, hogy milyen ruhában Angelina Jolie, hogy Zolinak milyen jó a segge, vagy hogy melyik diszkóban igyák s.ggrészegre magukat. DE ez az átlagos! Találkoztam már nagyon kedves, okos, vicces lánnyal, aki divatosan öltözködött, de nem volt "plázacica", csak egyszerűen úgy nézett ki, mint ők.)

De az amit te csinálsz, az a lehető legrosszabb. Ilyen hülyét (már bocs, de az vagy), aki csak azért áll be a többi birka közé, mert fél a kiközösítéstől, úgyis kiközösíthetnek, hiszen nem vagy igazi szürke egér, de nem vagy igazi plázacica sem, és még ráadásul igazi "átlagos" lány sem vagy, hiszen nem úgy élsz, ahogy akarsz, hanem ahogy mások elvárják.

Az én gondolkodásmódom annyira más a többiekétől, hogy egyszerűen képtelen vagyok a legtöbbjükkel még beszélni is, egyszerűen idegbajt kapok, ha 2 perctől tovább kell hallgatnom, ahogy az arcpakolásokról, a legújabb táskákról beszélnek. A turiból szerzem a ruháimat, és átalakítom őket, úgy hogy nekem tetszen, és a világ minden kincséért nem vennék fel cicagatyát meg olyan pólót, amiből a fél cs.csöm kilóg, csak mert az a divat. Nincsenek igazán barátaim, nem érdekelnek a mai dolgok, de elégedett vagyok magammal, mert azzal foglalkozom, amivel én akarok, úgy nézek ki, ahogy én akarok, nem úgy, ahogy mások elvárják. És nem leszek azért idegbeteg, mert utálok egy éneekst/egy együttest, de végig kell hallgatnom egy egész koncertjét, csak mert mások szeretik, és akkor nekem is muszáj.

2013. febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2013. febr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!