Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/hölgyek hogy gondoljato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/hölgyek hogy gondoljatok, van esely egy pasasnak nalatok ha elsőre semegesek, nem az esetetek külsőre?

Figyelt kérdés
Volt mar ugy induló ismerkedés , majd belőle kapcsolat.? Vagy esélytelen? Kár erőltetni. Tudjátok van amikor egy nézésből le lehet vonni hogy " uristen mit néz ez engem".. látni szimplán hogy zéró a lány részéről.
2018. aug. 2. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem az esetem elsőre külsőre, akkor kizárt, hogy bármit is akarnék tőle.
2018. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, van.

Megtetszett már úgy egy férfi, hogy abszolút semleges volt számomra.

2018. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt.
2018. aug. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De ez hogy alakult ki mégis, tepert utánatok vagy mi volt ami mégis..

Én forditott helyzetben ha nincs pl semmiféle vonzalom szintén kizárt részemről.

2018. aug. 2. 18:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi sokáig barátok voltunk, külsőre semlegesek egymásnak. Aztán beleszerettünk egymás személyiségébe, ami hozta magával a külső vonzalmat is.


Nyilván ez nem működik ilyen társkeresős randizós helyzetben, ahol néhány randi alatt el kell döntened, tetszik-e a másik, összeilletek-e, stb.

2018. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2018. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt már erre példa. Egyszer egy nyelvtanfolyamon csoporttársam volt egy nálam pár évvel fiatalabb mackós srác. Nálam a látható túlsúly kizáró ok volt amúgy, de a sráccal egy évig egymás mellett ültünk, sokat beszélgettünk, hülyültünk, adtuk egymás alá a lovat. Úgy megkedveltem, hogy vonzódni kezdtem hozzá, és a külseje abszolút lényegtelen lett. Ő viszont soha nem is akart tőlem semmit, és év vége előtt nem sokkal lett is barátnője valahonnan máshonnan. Őszintén egy kicsit csalódott voltam, amikor megtudtam.

Érdekes egyébként, hogy ezután az eset után a mackós testalkat nem zavart többé másokon sem. Nem vonzódom éppen az ilyen típushoz, de nem kizáró ok többé.

Egyetértek viszont azzal, hogy ha direkt ismerkedési szándékkal mész oda valakihez, akkor nem fogod tudni átfordítani az ízlését. Ehhez kell, hogy egy tétmentes, semleges, laza környezetben ismerhessen meg.

2018. aug. 3. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!