Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A húgomnak miért jó az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A húgomnak miért jó az hogy kinevet meg cikiz hogy 26 évesen még szűz vagyok? Szerintetek is nevetséges?

Figyelt kérdés
Egy béna fos vagyok ez van, most miért kell bántani?? Úgyis prosti lesz ennek a vége nincs más megoldás. Meg ha itt vannak a hugom barátnői akkor ki se merek jönni a szobambol mert csoportosan röhögnek rajtam. Meg megalázó kérdéseket tesznek fel es közben nevetnek. Azt hiszik ez vicces.

2018. júl. 31. 14:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%
Isten ments az ilyen tesótol,jobb is ha prostinak áll,gyakorlata biztos megvan hozzá.
2018. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem jössz ki a szobádból, akkor is röhögnek rajtad (biztos egész nap odabent matyizol, stb). A pimasz kis puncikák közül egyet igazán levarrhatnál. Biztosan van köztük egy aki kíváncsi arra, milyen egy 26 éves szűz. Be kell próbálkozni, de nem ilyen "elhívhatlak egy randira" stílusban, hanem rendesen kiprovokálva, rájátszva a k.rvás énükre.
2018. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
36%

Add meg a húgod számát, cserébe szívesen jól megba**om, aztán az arcára élvezek és otthagyom. Jó lesz így, vagy másképp szeretnéd a bosszút?

Ja, meg persze a barátnőit is szívesen megbüntetem!

2018. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
16%

26 évesen illene elköltözni.


nem csoda, hogy szűz vagy, én sem szeretnék anyósék mellett kamatyolni.

2018. júl. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
92%

10#-nél a pont. Kapd össze magad, vágj vissza. Ha a húgod barátnői ribik, és kínos kérdéseket tesznek fel, nyugodtan fordítsd a visszájára és kérd fel keringőre valamelyiket!

És ezt nőként mondom, mert ők szégyellhetik magukat.

2018. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
én megdobálnám őket sz@rral.
2018. júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
vagy hugyozd le őket.
2018. júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
23%
Itasd le a barátnőit és rendezzetek orgiát.
2018. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
82%
Kapd el sorban a barátnőit akkor majd nem röhögnek és te se leszel tovább szűz
2018. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
51%
én meg 30 évesen vagyok szűz mivan akkor? de honnan tudják? mint írtam a sz@rral dobálás egy opció lehet, mert szülőkkel laksz ugyan, de nekik semmi keresnivalójuk ott. Ha egyszer megdobod őket akkor többet nem mennek fel hozzátok. Anyátok lehet kiakad, de elmondod miért volt az egész aztán napokon belül megenyhül. A húgod sosem fogja ezt elfelejteni. :D Te is jótröhögsz majd az egészen ha visszaemlékszel rá. :D
2018. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!