Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ismerkedek egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedek egy lánnyal akkor szerintetek bevalljam neki hogy még szűz vagyok 26 évesen?

Figyelt kérdés
Vagy titkoljam el?? Vagy mivel fiatalabbnak nézek ki ezért letagadhatnék pár évet és akkor talán nem lenne olyan ciki. Mondjuk egy húsz éves csajnak be hazudnám hogy én is annyi vagyok és akkor lehet hajlandó lenne elvenni. Melyik a legjobb ezek közül??

2018. júl. 28. 16:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ne mondd el hogy szűz vagy.
2018. júl. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
A legjobb az őszinteség. Az első együttlét során valószínűleg úgyis kiderül, hogy még nem voltál nővel.
2018. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
23%
Ne mondd el! Lehet hogy akkor dobna.
2018. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
37%
Ne mond el, még véletlenűl se. Mert megbánod, én megbántam hogy elmondtam 21évesen a lánynak. Igaz bolond is volt, de fel fel emlegette h nem véletlenül voltál szűz, meg kb ki is röhögött és stb. (persze ha normális a lány akkor nem teszi veled ezt, de ezt nem tudhatod még).
2018. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
37%
Ne mond el,lehet hogy azután kibeszélne,tudod milyenek. Majd az első szexnél lehet hogy észreveszi,ha komoly akkor megérti.
2018. júl. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
33%
nem érdemes elmondani.
2018. júl. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%

És akkor sokan csodálkoznak, hogy miért sz.r a kapcsolatuk, miért van annyi válás, hisz itt 6 válaszból 5 kapásból a hazugságot választja és 1 az őszinteséget!


Nektek se lesz normális kapcsolatotok soha, ha hazudtok és nincs őszinteség!


Kérdező, mond el neki az igazat. A te lelkiismeretednek is jobb, ha nem hazugsággal indítasz egy kapcsolatot.

És ha hazudsz, akkor okot adsz a csajnak arra, hogy innentől kezdve SOHA ne bízzon meg benned, mindig megkérdőjelezi minden egyes tettedet!

2018. júl. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
A korodat le ne tagadd! Szerinted nem fog ez kiderülni? Úgy fogsz égni, mint a Reichstag és biztos lehetsz benne, hogy világgá kürtöli a kis füllentésedet. A szüzesség témakört meg időzítsd jól, se túl korán, se túl későn ne mondd el. Ha akarod elmondhatod az első vagy második együttlét után is, az még annyira az eleje, hogy ez nem számít se titkolózásnak se átverésnek. Teljesen eltitkolni szerintem kockázatos, mert észre sem veszed és pici titkokból és füllentésekből felépítettél egy alternatív univerzumot. És lény őszinte magadhoz: te se szeretnéd, ha ő hazudna neked.
2018. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
28%
szóval nincs csajod, csak elképzelted a szitut. ha 7 évig nem volt nőd akkor simán kijöhetsz a gyakorlatból. Inkább hazudd ezt. Mivel nincs szűzhártya a farkadon senki meg nem mondja, h szüzi vagy.
2018. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
1%

Nehéz kérdés. Alapból előítéletes vagyok a szűz fiúkkal. De valahol becsülném, hogy őszinte. Se erről se a korodról a hazugságot nem viselném el. Szeretem a szexet, így nekem kiábrándítóbb lenne, ha azt mondanád, hogy volt már szex mással, mert első alkalommal tuti béna leszel. Én meg azt hinném alapból is béna vagy, ami kiàbrándító egy tapasztalt pasinál, szűznél természetesen érthető és javíthatunk rajta. Ha ilyen rossz a helyzet, akkor egy prostival vagy egy bevállalós ismerőssel legyen pár alkalmad, utána ezen nem kell aggódnod.

20l

2018. júl. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!