Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ismerkedek egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedek egy lánnyal akkor szerintetek bevalljam neki hogy még szűz vagyok 26 évesen?

Figyelt kérdés
Vagy titkoljam el?? Vagy mivel fiatalabbnak nézek ki ezért letagadhatnék pár évet és akkor talán nem lenne olyan ciki. Mondjuk egy húsz éves csajnak be hazudnám hogy én is annyi vagyok és akkor lehet hajlandó lenne elvenni. Melyik a legjobb ezek közül??

2018. júl. 28. 16:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
89%

Ha komolyan gondolod a lánnyal, akkor legyél őszinte. Nyilván nem ezzel kell indítani, de ha már odáig eljuttok, hogy testileg is közelebb kerültök egymáshoz, akkor mondd el neki.


26N

2018. júl. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
A tanulság, hogy nagyrészt nők írogatnak és értékelnek a gyakorin. Ennek megfelelően a kérdésedre a válasz az, hogy feltétel nélkül, korlátlanul, kivétel nélkül mindent vallj be a csajnak és bízd rá az életed a barátnőire.
2018. júl. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
51%

Minek? Ha komolyra fordul, nem hiszem, hogy ezért szakítana, másrészt nem kell kiderülnie. Azért a korodról inkább ne kamuzz, az már veszélyesebb.

Nálam volt, hogy később tudtam meg, nem hazudott róla, csak fel se merült, és bennem sem, utána sem. :D

Nem értem miért kellene bejelenteni...


29/N

2018. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Figyelj kérdező, ne hallgass az olyanokra akik hazugsára buzdítanak. Semmi szégyen nincs ebbe, csak akkor van gond, ha szégyennek adod elő.

Először is kérdezd meg magadtól, hogy mi az oka ennek. Nálam az a helyzet, hogy később kezdtek el érdekelni a lányok, szar volt a suli mind általánosban és gimiben, apa nélkül nőttem fel, aztán anyukámat is elvesztettem sokáig nem tudtam feldolgozni és most az a helyzet, hogy folyton olyan lányokat vonzok be akik nem tetszenek, akik tetszenének nem kellek nekik. Dióhélybe ennyi. Viszont nem adlm fel keresem tovább! Ez azért fontos, mert én azt vettem észre, hogy már nem tekintem magam annyira cikinek, régebben én is paráztam emiatt, de mióta sokat foglalkoztam magammal nem szégyenlem ezt bevallani és nem hebegek habogok közbe.

A másik, hülyeség abból kiindulni, hogy akkor vagy jó, ha tapasztalt. Ez nem így van. Hány olyan beszámolót lehet hallani, hogy 20 felett szűz volt valaki és nem volt párkapcsolati és szex analfabéta. Kor előrehaladtával az ember komolyodik és nem ragad le tinikorban.

Azt jól leírta az egyik válaszoló, hogyha egy kis bizalom kialakul kettőtök között akkor nyugodtan lehet erről beszélni, csak először is nem ártana egy kicsit lazábbra venni ezt és, mint írtam feljebb, egy kis analízist végezz el magadon, hogy pontosan miért tartasz itt.

Amúgy is egy intelligensebb csajnál nem az számít, hogy voltak e kapcsolataid és nem úgy fogja fel, hogy tanítgatnom kéne. Ezt a tanítgatást se tudom megérteni, mert egy szereteten alapuló együttlétben nem kell úgy felfogni, hogy most tanítónéninek kell lennem. Nekem ez elég visszataszító lenne, mintha egy megbízhatatlan idegennek kezelne. Azt is jól leírta valaki, hogy minden párkapcsolat előtt megtanulják mit szeret a másik és mi a jó neki, tehát új partnernél mindent előlről kell kezdeni, ezért is mindegy, hogy voltak e partnereid vagy sem. Egyik barátomnál is ez volt, sokáig nem volt barátnője és nem volt béna semmiben, mai napig együtt vannak.

2018. júl. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!