Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok és ismerkedek egy...

Szűz vagyok és ismerkedek egy pasival, de nem hiszi el. Azt hiszi, hogy már nem vagyok az Mit tegyek!?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmit?
2014. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Röhögd telibe, hátra arc és keress értelmesebbet.


Ezt most nagyon komolyan mondom.

2014. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Ha nem hisz neked akkor mit akarsz még tőle?????

Keress olyat aki nem kételkedik benned.

Ilyen egyszerű.

2014. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hagyd ott.
2014. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki.
2014. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ismerkedj velem
2014. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19 éves csinos, egyetemista lány vagyok, bulizós, pörgős élettel és nem hiszik el, hogy eddig csak 1 fiúval feküdtem le. :D Nem teszek semmit. Magamban nevetek azon, mikor nem hiszik el.
2014. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem vagy annyira hihetetlen, 7-es... :D
2014. dec. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem hihetetlen, inkább kevesebb mint az átlag. Mégis, már több fiú nem hitte el.
2014. dec. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nézz a szemébe és mond, hogy neked még nem volt barátod, soha egy újjal sem értek hozzád. Lehet ezt neki nehéz elhinni, mert a hozzád hasonló lányok többsége akiket ő ismer már 6 férfival lefeküdt, de nem kell általánosítani. Neked borzasztó rosszul esik, hogy azt feltételezi rólad, hogy már nem vagy szűz, mikor te őszintén elárultad neki ezt a bizalmas információt.

Mond, hogy szűz vagy, ezt be is lehet bizonyítani, de te csak egy olyan embernek adod az ártatlanságot, egy olyan emberrel fogod megélni az elsőt, aki igazán megbecsül, szeret, tisztel és feltétel nélkül hisz neked, mivel nincs is rá oka, hogy ne higgyen.

"Te nem hiszed el? Jó, akkor ne hidd el, de attól én még ugyanúgy szűz vagyok és leszek még egy darabig és nem számít más mit hisz vagy mond, a lényeg, hogy én a családom és a legjobb barátaim mind tudják rólam, hogy nem szoktam hazudni, tudják rólam, hogy még szűz vagyok és nem kételkednek bennem. De ha te már most belém kötsz és nem bízol bennem, akkor nem tudom mennyire érné meg megkockáztatni veled a későbbiekben. Ezzel a hozzáállással lehet semennyire."

2014. dec. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!