Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedek egy nagyon jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy nagyon jó pasival! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyelőre neten keresztül ismerkedünk. Átlagos lány vagyok, hozzá képest legalábbis. Nagyon tetszik és szeretném, ha a párom lenne, félek, ha találkozunk nem fogok neki tetszeni.:/

Anyagilag is jóval többet keres, mint én. Volt már, hogy jobbnak gondoltátok magatoknál a párotokat külső jegyek alapján? Voltak problémák ebből? Leginkább nők válasza érdekelne, de férfiak ti is írjatok!

23 N, Ő 28F


2014. dec. 5. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kamuzik?
2014. dec. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
körbenéztem, nem hinném! :)
2014. dec. 5. 23:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer megdug, oszt' jó napot.
2014. dec. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!