Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy pasival, tetszünk mind a ketten egymásnak, és ha kicsit éreztetem vele h annyira nem érdekel, persze csak óvatosan akk sztetek még jobban akar majd?

Figyelt kérdés

mert a pasiknál általában ugy van h ha nehezen kapható meg vki annál jobban kell neki...

Persze kedves vok vele csak kicsit magamba akarom bolondítani :)


2010. okt. 1. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt a baromságot. Ezzel csak azt éred el, hogy feladja, és más után néz.
2010. okt. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vadászösztön felkeltésére szükségük lehet.
2010. okt. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát én is megismerkedtem egy sráccal...eleinte jófej volt és érdekelt,de aztán jobban megismerve...a lényeg hogy sokkal másabb mint amilyennek gondoltam és nem akarok így már tőle semmit sem...

szóval hagytam a fenébe...a találkákat lemondtam stb...de ő egyre többet keres..sms, telefon, hirtelen feltűnik vhol ahol tudja hogy ott leszek...

szóval lehet hogy jót tenne :)

remélem tudtam segíteni:)

2010. okt. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor ne szívasd, hanem mutasd ki amit érzel.


De ha csak meg akarod túráztatni a srácot mielőtt szétteszed a lábad, akkor jó taktika érdektelenséget mutatni kis időre....

2010. okt. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne éreztesd vele, hanem legyél türelmes a kapcsolat tekintetében. Az idő sokkal jobban eldönti, hogy mennyire hajt rád.
2010. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!