Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ismerkedek egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedek egy lánnyal akkor szerintetek bevalljam neki hogy még szűz vagyok 26 évesen?

Figyelt kérdés
Vagy titkoljam el?? Vagy mivel fiatalabbnak nézek ki ezért letagadhatnék pár évet és akkor talán nem lenne olyan ciki. Mondjuk egy húsz éves csajnak be hazudnám hogy én is annyi vagyok és akkor lehet hajlandó lenne elvenni. Melyik a legjobb ezek közül??

2018. júl. 28. 16:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
97%
Nem hiszem el, hogy ezt egy lány tanácsolja.
2018. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
43%

Hát ha a nők 90%ának nem tetszik, ha szűz a férfi, akkor prosti nélkül nem lépheti meg a dolgot.

De várj! Azt is mondják sokan, hogy ne! Prostihoz ne!

Ilyen egy női logika...

2018. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
34%
Hetedik én is hazudtam a szüzességről és 8 éve boldog kapcsolatban élek. Szóval cáfolva a véleményed.
2018. júl. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy prostihoz menj. Nem ad az semmit, legfeljebb szégyen érzetet. Nekik nem érdekük tanítgatni.

És azt, hogy prostinál voltál már tényleg kínos lesz bevallanod.

2018. júl. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
72%

Három kérdésre válaszolj!

1. Gerinces embernek érzed magad?

2. Van benned egy minimális tisztelet vagy szeretet iránta?

3. Szeretnél egy őszinteségen alapuló kapcsolatot?

Ha mindhárom kérdésre nemmel válaszoltál, akkor nyugodtan kamuzz neki.

De ha ezek közül akár csak egyikre is igen volt a válaszod, akkor eszedbe ne jusson a hazudós görényt játszani!

Mondjuk szerintem tisztességes, normális emberben fel sem merül, hogy hazugsággal indítson egy párkapcsolatot, de ez az én magánvéleményem.

De vegyük csak sorban! Hazudsz az életkorodról. Mondd, szerinted ez meddig kivitelezhető? Oké, ha csak egy két hetes kalandra kell, akkor nem valószínű, hogy kiderül, de egy komoly kapcsolatban szerinted alapvető adatról meddig lehet hazudni? Csak soha meg ne lássa egyetlen személyi okmányodat sem, ugye? Egy dolog viszont garantált: ha kiderül, a kapcsolatnak vége.

A másik felvetésed, hogy hazudsz a szexuális életedről. Megteheted, persze. Hogy ki fog-e derülni? Lehet, hogy nem. Lehet, hogy elsőre olyan éjszakát okozol neki, amilyet soha senki más. De a tapasztalat azt mutatja, hogy azért az ilyesmik ki szoktak derülni, a magát lepedőakrobatának hazudó szűz pasi meg rendszerint ilyenkor még jobban túlizgulja a dolgokat, mert hát nem akar beégni... aminek általában még nagyobb szerencsétlenkedés a vége. És még az is lehet, hogy pont így könyvel el egy emeletes nagy lúzernek, aki mennyi nővel volt már, de mégis tök béna. Ha meg kiderül a hazugság, nos... nem azt mondom, hogy annyira borítékolható a szakítás, mint az első esetben, de azért nézelődj a Gyakorikérdések szexualitás rovatában: időnként feltűnik olyan, hozzád hasonló szerencsétlen, aki hazudott a szüzességéről, és amikor kiderült, azonnali szakítás lett a vége.

Ja, és mindkét esetben az is borítékolható, hogy nem lesz utána túl jó híred.

Én azt mondom, hogy nem érdemes hazugsággal kezdeni egy kapcsolatot. Már csak a saját hátgerincünk miatt sem. Ha már valakit annyira közel engedek magamhoz, hogy a legintimebb pillanataimat vele osztom meg, akkor kijár neki annyi tisztelet, hogy nem hazudok, meg titkolózok előtte. Persze, nem ezzel kezdeni az ismerkedést, hogy "szia, szűz pasas vagyok, akarsz járni?" De a megfelelő pillanatban, miután már egy alap bizalom kiépült, teljesen felesleges és buta dolog a titkolózás.

Ha meg emiatt szakít? Tudod, én azt mondom, hogy inkább szeressen valaki azért, ami vagyok, mintsem azért, aminek kamuzom magam. És nehogy az hidd, hogy ez egy komolynak ígérkező kapcsolatban akkora hátrány! Én is 25-ön túl veszítettem el, de a hölgy teljesen odáig volt, hogy ő lehet nekem az első.

2018. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
25%

#11 hidd pedig el, nem minden nő olyan álszent, és félrevezető, de sajnos mint láthatjuk a többség igen :(


Én sem mondtam el hogy szűz vagyok, minden jól ment, nem vette észre. Na pontozhatnak le a hazug puhatestű HP-k.

2018. júl. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
81%

Mikért kéne tanítgatni? Új partnerrel, első szexnél senki nem egyből lepedőakrobata, hiába nem szűz már, össze kell szokni egymással. Szűzként is utána lehet nézni az alap dolgoknak (nyalás, ujjazás, masszázs, pózok stb.).


Elmondani meg azért nem érdemes, mert jó eséllyel egy izzadságszagú, hebegős-habogós, elvörösödős és a földet bámulós magyarázkodás lenne a dologból a kérdező részéről, amivel megölné a vonzalmat. Az őszinteség nem egyenlő azzal, hogy kiteregetsz magadról mindent.

2018. júl. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
36%

A nők többsége felszínes sajnos, szóval ha legalább szexet akarsz, akkor jobb hazudnod.

Például csomószor volt az hogy nő írta:

"Azt hittem szűz pasi nem tud teljesíteni az ágyban, aztán összejöttem a barátommal és sokkal jobb volt bárki másnál. Nagyon csodálkoztam"

Valamiért abban a tévhitben élnek, hogy akkor teljesít jobban az ágyban a férfi, ha minél több nővel.

De ha ilyen buták, akkor megérdemlik a hazugságot. XD

2018. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
57%

#13


Jó egy papucs csajt választottál magadnak, aki eltűri, hogy hazudj neki bármikor és bármiről.

Vannak olyan csajok nyugi, hogy tök mindegy, hogy mit csinálsz, akár meg is csalhatod őt, akkor is melletted fog maradni.


A legtöbb nő NEM SZERETI, ha hazudnak neki.


De aztán bevallottad neki, vagy a mai napig nem tudja?

2018. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
48%
Mivel nem vagyok az egyéjszakások híve, ha valakivel odáig jut a dolog, hogy lefekszem vele, akkor nem fog semmit számítani, hogy szűz. Viszont ha nem mondja el, lefekszem vele, és utána vallja be, akkor szakítok, megalázva érzem magam, és elkönyvelem, hogy a szűz férfiak gerinctelenek és hazudnak, csak hogy dughassanak.
2018. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!