Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz hogy 27 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz hogy 27 éves nőként még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Jártam rövidebb ideig férfiakkal, illetve randiztam is egy jó párszor, de nem jött össze. Egyszerűen nem tudtam velük ezt megtenni, mert a tisztelet leghalványabb szikráját sem mutatták felém. Egyik már az első randin szexelni akart, másik állandóan késett, harmadik egy sóher, aki még fagyira sem hívott meg stb.
2018. júl. 28. 14:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
36 vagyok, férfi, szóval nem gáz.
2018. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
8%
Eléggé hihetetlen ez egy nőnél.
2018. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
7%
Ha ez igaz,akkor gratula.Egyáltalán nem gáz,ezekszerint komoly és megbízható nő vagy.Ritka a mai világban.
2018. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
17%
Nekem nem gáz, az a furcsa hogy nem kívánod a szexet annyira, hogy nem lépsz túl ezeken a korlátokon. Ha valakinek csak arra kellesz, az dobni fog akkor is ha a 10. után adod be a derekad, de legalább neked is lesz egy jó estéd. Ezt sosem értettem nálatok. nyilván a parasztokkal nem lesz kedved, de képtelenség hogy nem találsz egy rendes fickót. Én annak tartom magam, de pont a másik oldalt látom: nem tudják mit akarnak, egyáltalán nem nyitnak, nem ajánlanak semmit még utalva, óvatosan sem. Felnőtt nők.
2018. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
44%

1. te választottad ezeket a pasikat, úgyhogy a felelősség a tiéd

2. magánügy, kinek mi köze hozzá

3. ennyi évesen ennyi eszed van, hogy ezt itt kell megkérdezni, hogy ki mit gondol erről?


A felfogásod a gáz, hogy 27 évesen még mindig ott tartasz, hogy azzal foglalkozol, hogy ki mit gondol rólad!

2018. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%

# 5

Pont, hogy NEM álasztotta ezeket a pasikat te szerencsés!

Ezért maradt annyiban a dolog egyből. Érted?

2018. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

mintha magamat hallanám....

26/L

2018. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
24%

#6


"Pont, hogy NEM álasztotta ezeket a pasikat te szerencsés!"


Akkor mégis hogy került a pasikkal kapcsolatba? Nos? A pasik telepátiát alkalmaztak nála?

Ő választotta azokat a szerencsétleneket. Felelősség!

Szerintem ő maga se tudja, hogy kit szeretne magának párnak valójában, különben nem randizgatna folyton balfékekkel.

2018. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
84%
"Ha ez igaz,akkor gratula.Egyáltalán nem gáz,ezekszerint komoly és megbízható nő vagy.Ritka a mai világban." Üdv a középkorban...
2018. júl. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Ha akartam volna már rég túl eshettem volna ezen. De én egy olyan férfival akartam akinél érzem, hogy szeret, és viszont szeretem. Ilyen pedig még sose volt. Egyből azért pedig nem esek senki karjaiba, csak hogy valakivel szexeljek.
2018. júl. 28. 15:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!