Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz hogy 27 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz hogy 27 éves nőként még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Jártam rövidebb ideig férfiakkal, illetve randiztam is egy jó párszor, de nem jött össze. Egyszerűen nem tudtam velük ezt megtenni, mert a tisztelet leghalványabb szikráját sem mutatták felém. Egyik már az első randin szexelni akart, másik állandóan késett, harmadik egy sóher, aki még fagyira sem hívott meg stb.
2018. júl. 28. 14:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok, mint te és az életkor is stimmel. Aki nem vonzódik hozzám, nem tisztel, azzal nem tudnék lefeküdni. Anyuka kor vagy sem, nekem 27 évesen se megy :D
2018. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
53%
Az a baj hogy fiatal csak egyszer vagy. Szexelhetsz 40-50 évesen is, de az nem olyan lesz...
2018. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

23 vagyok, egyetlen alkalommal szexeltem, mert azt hittem, "hú, végre ez egy jó pasi, itt a kihagyhatatlan alkalom"

Utána meg is szenvedtem, de ez más sztori.

Ha akkor lett volna egy kis eszem, akkor most azt mondanám, amit te. Semmi baj nincs azzal, hogy vársz, ha úgy érzed nem fogod bánni az elszalasztott alkalmakat, éveket.

2018. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
17%

A megjegyzéseket olvasva nekem van egy olyan érzésem, hogy az elképzelés egy macsó kinézetű romantikus galamb lelkű férfi lenne. Na ilyen nem létezik. Ha macsó akkor döglenek utána a nők és nem foglalkozik az ilyenekkel mint a kérdező.

Ha romantikus és galamblelkű aki türelmes lenne és érzelmes, az meg külsőre olyan, hogy nektek nem kell, vagy olyan visszahúzódó hogy nem nagyon kezdeményez.


Látom a környezetemben azokat a nőket akiknek menő pasija van. Aztán a pasi iszik egy kicsit aztán veszekedés, néhá

2018. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
12%

nyugi én 29 évesen is szűz vagyok, mert amit látok a csajokon az agyonsminkelt, pitsakivillantós, ki vagyok-mivagyok beképzelt stílust nem tudnám megtűrni magam mellett.

Kevés a normális, aki van az is foglalt. Az idegrendszeremet pedig azzal is óvom, hogy nem akarok görcsösen barátnőt, mert ennek csak rossz vége lehet. Inkább csak folyok az árral. A sodrásban egyszer úgy is nekiverődök valaminek. Ha nem, az sem baj. Nincs jelentősége.

2018. júl. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
81%
Hányni tudnék már ettől a sok siránkozó fa$ztól és pcsától akik csak nyavajogni és általánosítani tudnak hogy ilyenek a férfiak, olyanok a nők. Nem! Nem ilyenek! Bizonyos férfiak ilyenek és bizonyos nők olyanok. Ti meg pancserek, naívak és ostobák vagytk ha sorozatosan rosszul döntötök. Ez van. Be kéne ismerni akkor talán egyszer boldogság is kijutna.
2018. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
94%
Na végre valaki megmondta a frankót.
2018. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
#26 Egyetértek, néhányszor bárki választhat rosszul, de aki mindig így jár az magában keresse a hibát.
2018. júl. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
18%

Életképtelen vagy, ha még mindig nem tudtál leakasztani semmit.

Szegény férfiakat akik nagyon csúnyák még sajnálom. De az ilyen nőket akik mártírkodbak és azt hiszik az ő szűzességük felér a világ kincsével az meg is érdemlik.

Nem nagy kaland elveszteni majd amikor túl vagy a 50. szexen akkor lesz kalandos.

2018. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Én a 3dik randin fekudtem le a párommal ès azóta már 6 év telt le és eggyütt is élünk.Ha nem adsz esejt senkinek akkor nemtudom meg mit is akar.Lehet meg utànna keri hogy randizzatok.
2018. júl. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!