Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz hogy 27 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz hogy 27 éves nőként még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Jártam rövidebb ideig férfiakkal, illetve randiztam is egy jó párszor, de nem jött össze. Egyszerűen nem tudtam velük ezt megtenni, mert a tisztelet leghalványabb szikráját sem mutatták felém. Egyik már az első randin szexelni akart, másik állandóan késett, harmadik egy sóher, aki még fagyira sem hívott meg stb.
2018. júl. 28. 14:46
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Amúgy minél több pasival találkozom, egyre inkább azt gondolom, hogy nincs is rendes férfi.
2018. júl. 28. 15:36
 12/32 anonim ***** válasza:
79%

Mondjuk amikor még elkezdesz ranizgatni valakivel, még rohadtul nem ismered milyen személyiség lesz az az idegen. Szép képet én si tudok vágni bárkinek 1-2 találkozó erejéig, és ezt így is szokták a legtöbben.. ;) Azztán lassan megimsered a másikat.


Válaszolva is: nyilván nem kell sz.r arcokat magára erőltetnie az embernek, de 27 év az már anyuka kor is lehet, jó tudatosan és épeszű kompromisszumokkal állni a dolgokhoz.


Nem feltétlenül a férjed keresed, talán így is kéne hozzáállni, vedd kicsit lazábbra, és majd úgy is alakul/kiismered őket. Szerintem.

2018. júl. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
44%

"Amúgy minél több pasival találkozom, egyre inkább azt gondolom, hogy nincs is rendes férfi"


vagy inkább hogy nem mindenki más megy szembe az autópályán? Adj lejjebb kicsit. Amúgy mivel szűz vagy nem tudod milyen érzés, így könnyebb is így gondolkozni.

2018. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
De akármilyen hihetetlen is, én még rendes férfival nem találkoztam. Csak bunkókkal. A többség általában már vagy az első randin nyomult, vagy pedig egyszer az is történt, hogy valaki attól megijedt hogy már a negyedik randin csókra vártam.
2018. júl. 28. 15:42
 15/32 A kérdező kommentje:
Az elvérásaimból nem fogok leadni, mert aki már az első randin azzal nem szeretnék több randit. De volt olyan akivel jártunk, és állandóan késett a randikról.
2018. júl. 28. 15:44
 16/32 anonim ***** válasza:
20%
9-es,semmi köze a középkorhoz.A kérdezőnek van tartása,nem dobta oda magát az első jöttmentnek. Ő e
2018. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
28%
Ő egy igazi Nő.
2018. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, és kik számodra a rendes férfiak?

Milyen elvárásaid vannak?


És miért esel bele mindig ugyanabba a hibába, hogy folyton rossz pasikat választasz?

2018. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
53%

Én a helyedben azért már kíváncsi lennék milyen egy jót szexelni. Ha megtudod 30 körül fogsz rájönni, hogy milyen jó dolgokból maradtál ki eddig és utána is el lehet ri...ancosodni.

Lehet valaki 20-on éves koráig élte ki magát majd későbbiekre megkomolyodott. Ez még korán sem tiszteletre méltó.

Azt kell tisztelni aki 70 éves koráig tisztességes életet élt.

2018. júl. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
#11 De van.
2018. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!