Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz hogy 27 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz hogy 27 éves nőként még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Jártam rövidebb ideig férfiakkal, illetve randiztam is egy jó párszor, de nem jött össze. Egyszerűen nem tudtam velük ezt megtenni, mert a tisztelet leghalványabb szikráját sem mutatták felém. Egyik már az első randin szexelni akart, másik állandóan késett, harmadik egy sóher, aki még fagyira sem hívott meg stb.
2018. júl. 28. 14:46
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

"De az ilyen nőket akik mártírkodbak és azt hiszik az ő szűzességük felér a világ kincsével az meg is érdemlik."


Azért a "ritka az ilyen értékes nő" és hasonló megjegyzések adják az emberek alá a lovat, hogy túlértékeljenek valamit, aminek a megléte és az ellentéte is csak a normális emberi élet része és igazából senkinek semmi köze hozzá.

2018. júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

A világ úgy alakult hogy a nők győznek mindog párkapcsolati és szexuália téren.

Ha te szűz vagy semmi gáz de ezt poén nélkül mondom

De ha egy pasi szűz 27 évesen a nők szánalmas baleknek tekintik...

2018. júl. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!