Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen fokozattal mennyire lehet csajozni, a nők tényleg menekülnek ha valakinek nem olyan szépek a fogai?

Figyelt kérdés
[link]
2018. júl. 28. 06:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
Nekem szabályos, szép, fehér fogaim vannak, mégis menekülnek
2018. júl. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem a "nem olyan szép" kategória!!! Ez ocsmány!

Ezért szoktam kérni társkeresőn mosolygós képet, mert gyakran előfordult, hogy megláttam a félig hiányos és/vagy rohadt fogsort és... fúúúúj!

2018. júl. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Már nem azért de ha fejre nem tettszel valakinek,akkor úgysem fogsz kelleni neki ha arany fogakat csináltatsz..
2018. júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm a kétszavas "qrrrvvv@ @nyád"-os privit a kérdezőnek! Igazán jól esett! :)
2018. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
39%
Mondjuk nekem sincsenek szép fogaim. Mégis volt pár eleég szep barátnőm. De mind szóvátette. Aztán elfogadták.
2018. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
54%

"Már nem azért de ha fejre nem tettszel valakinek,akkor úgysem fogsz kelleni neki ha arany fogakat csináltatsz.."


Hát nekem volt olyan, aki tetszett volna fejre...de, amint kinyitotta a száját a benne rohadó fogaival, egyből kiábrándultam belőle.3 méteres körzetben nem lehetett mellette megmaradni a bűzlő szájszagtól.

2018. júl. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
53%
Ettől a legtöbb nő már menekül, hidd el. Engem pl. nem zavar, ha mondjuk egy pasinak már húztak ki fogat, de az ne látszódjon. Ha hátul hiányzik 1-1, nem gond, de elöl ne látszódjon, mikor mosolyog. Nyilván nem kell vakítóan fehér hollywoodi fogsor sem, de ez a barnás sárgás lepedékesnek tűnő fogazat konkrétan taszító. Miért nem mész el fogorvoshoz vele?
2018. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
76%
Ez igenytelenseg. Evente 1x ingyen leszedik a fogkovet a tb fizeti. Akkor nem rohadna a foginyed. Fogko, foginysorvadas. Ki fognak esni a fogaid. Napi 3x fogmosas paradontaxszal, fogselyem, szajviz a minimum meg c vitamint kell szedni. De le kell kapni a fogkovedet mindenkeppen. Szo szerint rohad a foginyed bmeg. Ennyire hogy lehet elhanyagolni?? Furdeni azert szoktal? Uramatyam. 50-60 eves embereknek kulonb fogsora van.
2018. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
46%

Nekem volt egy-két párom, akinek nem indulhatott a fogsora vigyorversenyen. Az egyiknek eléggé kusza fogazata volt, ráadásul alapból az összes foga szürke. Nem tudott vele mit csinálni, sikálta rendesen, nem volt rajta fogkő, nem volt szaga, csak egyszerűen ilyen színe volt a fogainak. Szerencsére egy vicces, kreatív, okos gyerek volt, nekem meg ez a gyengém. Aztán volt egy srác, aki meg kitörte az egyik metszőfogát, így amikor megismertem, akkor eléggé sajátos volt a mosolya, olyan, hogy még a monoklit is keresed a szeme alatt... Ráadásul még alacsonyabb is volt nálam 7 cm-vel, tudom, hogy ezt is fel szokták hánytorgatni egyes helyeken, ahol azt hiszik, hogy a külsőségek a Minden... Ő is nagyon vicces, kreatív és okos fickó volt, úgyhogy boldogítottuk egymást vagy 4 évig. Aztán végül egy olyan sráchoz mentem férjhez, akinek valamilyen idióta gyerekkori fogászati beavatkozás miatt az egyik metszőfoga felnőttkorára a másik elé tolódott. Szerintem irtózatosan cuki, egyszerűen bele vagyok zúgva a mosolyába, már attól elérzékenyülök, ha meglátom valami kaján a harapásnyomát. Egyébként neki eléggé fogkövesek a fogai, de tudom, hogy minőségi termékekkel gondoskodik róluk, rendszeresen jár fogászati kontrollra és a fogásza se veti fel neki sose a fogkő eltávolítását.

Egyébként a képen látható fogsor szinte hibátlan, a barna foltokon segít az ultrahang és a fogtömést is feltalálták már...

2018. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!