Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen fokozattal mennyire lehet csajozni, a nők tényleg menekülnek ha valakinek nem olyan szépek a fogai?

Figyelt kérdés
[link]
2018. júl. 28. 06:09
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
...Fogazattal...
2018. júl. 28. 06:10
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem csókolnám meg soha az tuti.
2018. júl. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Muszáj már reggel KAMU kérdést kiírni?

Annyira fárasztóak vagytok.


Takarodj fogorvoshoz ha ez valós, amit kétlek!

2018. júl. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez valós 300k-t biztos rá kell szánnod a fogaidra. Igen. Hányinger erre ránézni. Anyádként se adnék neked puszit.
2018. júl. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
3. Ez nem az én fogaim de nagyon hasonlóan néznek ki az én fogaim is, szóval ez a része nem kamu
2018. júl. 28. 06:34
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Undorítóan igénytelen.
2018. júl. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Pedig reggelizni akartam...

Kérdező, nyomás a fogorvoshoz! A nőknek fontos a szép mosoly.

2018. júl. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Ez a nem olyan széptől nagyon messze van.

Fogatlan párok is vannak, szóval nem lehetetlen, de nyilván alul kell keresgélned. Nagyon alul. Mondjuk úgy a legalja kategória.

2018. júl. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

A nem szep kategpria a szabalytalan, hianyos.


Ez vegtelenul elhanyagplt, hanyingerkelto.

Es ez messze nem csak esztetikai problema, hanem egeszsegugyi: [link]


Haver, en a helyedben most nem a csajozason gondolkodnek, hanem fogorvost keresnek surgosen.

2018. júl. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Nekem pont most ért véget egy 6 hónapig tartó kezeléssorozat. Nekem az orvos mondta, hogy moshatom reggeltől estig mindig rosszak lesznek. Voltak hasonló fogaim. De elmentem, és minden héten kétszer megjelentem, mindet megcsinálta. Jobban érzem magam sokkal. Ééés...ingyen mert sztkba jártam. Nyilván fájt minden injekció meg volt egy vésés de ezt nem lehet húzni sokáig. Vegyél erőt magadon és kezdj neki mert ez borzasztó.
2018. júl. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!