Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért menekülnek a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekülnek a férfiak, ha a nőnek nehezebb élete volt?

Figyelt kérdés

Mindkettő már múl idő szerencsére, de éveken át csak ilyen tapasztalataim voltak.

Ha valakinek elmeséltem, hogy éltem, utána ak´t forgatókönyv szerint történtek a dolgok:

-Nem vett komolyan tovább. Jöttek az olyan válaszok, hogy "gyerekes vagy", "ez nem is igaz", "ez már rég volt, ess túl rajta", "nem lehetett az olyan rossz"

-Vagy azt hitte, nekem már bárki jó, és kajáért meg lakhatásért majd beállok neki házitündérkedni extrákkal

Össz-vissz kettő olyan volt, aki tudta normálisan kezelni, és nem akarta se lekicsinyleni a problémám, se kihasználni.


Nem csináltam semmi rosszat, nem vagyok romlott nő.

Annyiról volt szó mindössze, hogy gyerekként szegények voltunk, problémás család, gimi után meg mehettem, amerre láttam, mert nem volt tovább hol laknom.

A szüleimmel azóta rendben van a viszonyom, bár még mindig nem költözhetnék haza azért.

De megjártam a nyomor minden mélységét az eltelt 5 évben. Èheztem, illegálisan laktam albiban (mindig bújkáltam, ha jött valaki), ételért dolgoztam, szakadtan jártam, volt minden.

Most már minden oké, de azért hat az ember személyiségére rendesen.


Ha anno ezt bárkinek elmondtam, mindig a fenti két eredményt hozta. Illetve megkaptam, hogy nagyon gyerek vagyok még.


24


2018. jan. 6. 10:02
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*két forgatókönyv szerint
2018. jan. 6. 10:03
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ne törődj velük. Hülyeség még kérdés szintjén is velük foglalkozni. Hülyék mindig voltak, és mindig is lesznek. Szót se érdemelnek. Azokkal foglalkozz, akik megértenek.
2018. jan. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%

Mindenki cipel egy batyut, kinek mekkora, és mennyire van nyitva a szája. Hááát, ne nyitogasd annyira!

A párjelölted ne dokumentum filmet forgasson Veled, hanem romantikus filmet! ;)

2018. jan. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Bizonyos dolgok miatt el kellett mondanom ezt azt, hogy megértse (miért nincs még diplomám és hasonló kérdések anno)
2018. jan. 6. 10:11
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

#4

De nem értem, miért hiszed úgy, hogy bárkinek is magyarázkodnod kéne pl azzal kapcsolatban, hogy miért nincs diplomád? Aki szeret, annak nem kell elmagyaráznod, hogy miért érdemes téged szeretni. Túl sokat foglalkozol nem megfelelő emberekkel, szerintem ez a gond.

2018. jan. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Két, éretlen idióta. Akkor mesélj ilyeneket, ha már kialakul valami komolyabb kötődés köztetek.

Ne mentegetőzz, a legtöbb ember a felébe is belerokkant volna, vagy csövesként vegetálna valahol.

2018. jan. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem sem kell az életed minden részletébe már a legelején belemerülni, max. majd azzal, akivel ténylegesen komolyabb kapcsolatba kerülsz.


Viszont az általad leírtakkal kapcsolatban nem értem, hogy reagálhattak úgy, hogy "túl gyerekes vagy"? Ezt mire értették?

2018. jan. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Arra, hogy ők biztosan megoldották volna, lediplomáztak volna közben, cak én vagyok gyerekes, aki nem tud boldogulni.

Ilyenkor aztán mindenkivel rövidre zártam a dolgot, mivel ezt nem szívesen hallgatom olyantól, akinek nincs hasonló tapasztalata (azaz szerencsés, és 30 felé is otthon lakik)

2018. jan. 6. 10:26
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
@8: Akkor szimplán barmok és fölösleges több időt pazarolni rájuk.
2018. jan. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%

Ezt max az érti meg, akinek megfelelő érzelmi intelligenciája van és/vagy átélt már hasonló helyzetet.


Nekem gazdagok a szüleim, sosem kellett nélkülöznöm, mégsem nézem le a szegény lányokat, udvaroltam már nehéz körülmények közül származó lánynak és fel se merült bennem, hogy kihasználjam a kiszolgáltatott helyzetét, ám ő nem tudom, mi okból, de inkább elküldött a búsba, pedig én tényleg csak jót akartam neki.

2018. jan. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!