Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire igaz az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire igaz az, hogy egyes embereknek (kamaszoknak főleg) azért nincs még párjuk, mert intelligensebbek, kicsit "mások", nehezebb megérteni őket, mert nem tucatemberek?

Figyelt kérdés

Esetleg szelektívak is, nem alacsonyodnának le bárkihez.


Ha például egy 17-18 évesnek még sosem volt barátnője/barátja, de még csak randija sem, akkor feltétlen vele van a baj, vagy mert nem olyan könnyen kapható?

Az ilyen embereknél a külsővel sincs semmi baj, sőt. A környezetemben ezek az emberek jófejek és tök jó személyiségük is van, ha megismerjük őket kicsit jobban. Persze tény, hogy egy külsősnek kicsit távolságtartóbbnak tűnhetnek. Lehet, hogy azért nem is közeledne senki, mert túl nagy erőfeszítés?



2017. nov. 19. 10:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
59%
Ha lètezne az a lány aki azon a szinten van, mint jómagam, akkor már a felesègem lenne. Sajnos eddig csak olyan lányokkal találkoztam akik egoisták ès ezzel elèg sok problèma van. Nem szeretem ha a külsejükkel akarnak hatni rám. Nem működik mert látom a szándèkot ès a jellemet.
2017. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
51%
Mintha csak engem jellemeztél volna xd
2017. nov. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
71%
Meg az a probléma, hogy úgy veszem észre a mai világban, senkit nem érdekel a másiik, mindenki magával foglalkozik
2017. nov. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Volt ismerősöm akinek nem volt párkapcsolata 19 éves koráig, és nem azért mert intelligensebb az átlagnál.. Egyszerűen csak így jött össze. Az intelligencia jelentése csak, hogy tisztázzuk PROBLÉMA MEGOLDÓ KÉPESSÉG. Van köze a párkapcsolathoz de mivel ennek a személnek nincsen párkapcsolata így nincs köze hozzá. 2 lehetőség van. Vagy disney filmeken nőtt fel és várja az igazit, vagy csak egyszerűen még nem érzi úgy, hogy szüksége lenne rá amivel nincs is gond. De ha a disneys dolog miatt nincs senkie akkor van gond.. Nem is kicsi.
2017. nov. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Nekem sem volt még soha barátom 17 éves létemre. Sőt, még csak azt sem mondhatom el, hogy tetszett már valaki igazán. Biztosan nem azért nem jött még össze, mert túl intelligens lennék, hanem mert nagyon zárkózott, visszahúzódó típus vagyok. Az emberek többségének sajnos nincs türelme egy ilyen személyhez, ezért én egy hozzám hasonló fiúra várok.
2017. nov. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

17 évesen nekem nem volt sem időm, sem igényem a párkapcsolatra. Nekem ez egy választás volt. Akkor az iskola érdekelt és a jövő építése, meg a sport. Emellett nekem nem fért volna bele, hogy napi több órát mással foglalkozom. Így is állandóan kimerült voltam.


Jöhetnek a piros pacsik, de nekem 20 éves koromig nem kellett semmilyen párkapcsolat. Sőt! A házasság is csak 30 előtt felejtős számomra.

Én nem gyerekcsináláson gondolkozom fiatalon, hanem azon, hogy miből fogok megélni. Ez sokkal fontosabb számomra.

2017. nov. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Én a "nem tucatemberek" kifejezést emelném ki. Aki nem olvad be a tömegbe, az nem is tud igazán boldog lenni olyannal, aki igen, emiatt viszont nehezebben talál hozzá illőt. Hogy miért nem tucatember, az meg más lapra tartozik, lehet, hogy intelligensebb, lehet, hogy pszichésen nem ép, lehet, hogy testi fogyatékos, lehet, hogy csak a gondolkodásmódja más, esetleg gazdagabb, és fél, hogy lehúzzák, ezért a saját köreiben keresgél inkább, ami egy szűk réteg, talán tanyán él, de az is lehet, hogy a szülei állandó utazó életmódot folytatnak, és ő sincs sok ideig egy helyen, mert mindig viszik magukkal. A lényeg, hogy aki valamiért kilóg a tömegből, az nem könnyen talál hozzá illőt.
2017. nov. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
inkább kicsit mások, egyediek, tartózkodók vagyunk
2017. nov. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Nyugtasd ezzel magadat, ha így jó neked...
2017. nov. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%
Nyugtasd magad azzal, hogy azert nincs senkid, mert kulonleges es intelligens vagy.
2017. nov. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!