Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekülnek a pasik?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeség de úgy érzem ha többet keresek egy pasinál, a háztartásbeli dolgoknál sincs feltétlen szükségem egy férfi segítségére akkor feleslegesnek érzi magát mellettem azért nem marad velem hosszútávon? Értelmes inteligens nem bombázó de szép csaj vagyok még sincs jóideje párkapcsolatom, pedig ugyanúgy vágyom egy társra énis lassan 28 leszek és egyre nehezebb a társkeresés.Nincs hosszú listám elvárásokkal a pasik felé de úgy tűnik az alap dolgokkal is túl sokat kérek.
2017. jan. 3. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Senkinek nem jó, ha a másik mellett kisebbrendűségi érzése van, meg úgy érzi, kihasználja a másikat. Próbálj magaddal egy életszínvonalon élő emberekkel ismerkedni, és akkor nem lesz ilyen gond.
2017. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem kell az első randikon elmondani, nyilván munkáról beszéljetek de ne fizetésről. Nekem apum se tudja mennyit keresek, annyit tud hogy jól de ennyi. Én most ismerkedek egy férfivel, pár évvel idősebb nálam - biztos nem fogom elmondani hogy mennyit keresek. Nem kell ezt hangoztatni, nyilván nem hülye, látja milyen autóm van, saját lakásom stb, nem hülye de nem fog rákérdezni. Ha randin esetleg rákérdenek akkor tereld a témát. Engedd hogy ő is fizessen valamit, tudom milyen ha tudod hogy neked az a vacsora egy semmi, neki nagy összeg, de ne fizess mindig te. Legyen felesben. Ne éreztesd vele/velük hogy többet keresel. Ha kapcsolatban vagy akkor enged meg neki hogy ha valami elromlik ő csinálja meg, érezze magát férfinek. Ez ilyen, a férfiak nem szeretik ha a nő mindenben jobb náluk.
2017. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Hát talán mert olyanokat fogsz ki, akiknek kisebbségi komplexusuk van melletted, mert úgy érzik, kevesek hozzád

Engem egyáltalán nem rettentenek el az ilyen lányok, mivel meglehetősen jól élek,amit mondjuk elsősorban nem magamnak, hanem a családi vagyonnak köszönhetek. Mindenesetre nekem nincsenek ilyen hülyeségeim, hogy feleslegesnek érzem magam egy jó csaj mellett, inkább támogatnám ,biztatnám, hogy sikerüljön minden álmát megvalósítania ,az ő sikere az én sikerem is lenne egyben. Pedig rám abszolút nem jellemző az ilyen karrierista mentalitás, inkább amolyan hedonista életművész vagyok, de jól kijövök a sikeres emberekkel, mivel bennem semmi irigység nincsen, sem egyéb megfelelési kényszer.

Nem is olyan régen pont egy olyan nőbe voltam belezúgva, aki nagyon okos, sikeres, talpraesett, jól tanul ,jól keres és csinos is. Őt is alig merték megközelíteni mások, én viszont próbáltam meghódítani, minden létező módon, de hiába, nekem se adta be a derekát. Szerintem alapvetően azért kerülik sokan az ilyen nőket, mert túl nagy kihívást jelent a számukra.

2017. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
a pénz ritkán kerül szóba egy randin főleg mert tudom hogy néha hallgatni arany de sok pasi nem csak az intellektuális kihívást látja bennem mivel 190 centi magas is vagyok mellé de ezen már végképp nem tudok változtatni :) kisebbségi komplexus ide vagy oda
2017. jan. 3. 13:11
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

A #1, #2 válaszadók nem mondanak hülyeséget, igaz lehet a te szituációdra vonatkozóan is, de pontosat csak az tudhat aki ismeri a résztvevőket.

Én a saját dolgaimból tudok kiindulni: amíg nem volt úgymond "tétje" a dolognak, tehát az ember még nem tervezett feltétlenül hosszabb távra, addig kevesebb volt az elvárás és nem volt akkora dolog, ha a másik úgy döntött nem szeretné tovább.

A legutóbbi "kislányt" (kislány, mert volt vagy 8 év közöttünk) én például elsőre meg másodikra is nagyon szimpatikusnak találtam, csinos volt, értelmes, vonzó és nagyjából minden rendben volt. Aztán pár hónap után úgy belegondoltam, hogy tényleg vele szeretnék-e lenni mondjuk 20 évig, tényleg érdekelne-e 6-7-8 év után is hogy mit érez, ilyenek. És nem lett a végeredmény, mert túl sok volt az eltérés, amik a személyiségből, az élet dolgaihoz való hozzáállásból, neveltetésből adódtak.

Pedig azt hiszem már nem félnék elköteleződni, nem az volt mögötte.


Az a "lista" az "alap dolgokkal" mondjuk érdekelne, csak kíváncsiságból. :)


30F

2017. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
190cm vagy?😯 pont egy ilyen magas lanyt keresek, 200cm vagyok.
2017. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Nincs hosszú listám elvárásokkal a pasik felé de úgy tűnik az alap dolgokkal is túl sokat kérek."


Mik ezek az alap dolgok? Lehet, csak te gondolod őket alapnak...

2017. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert a nők is menekülnek a pasiktól? ez olyan kölcsönös. Szerepek is felcserélődnek.. Ma már annyira nem divat férfiként kezdeményezni mert sok nő úgy is visszaél a helyzettel vagy kihasználja
2017. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 llorTllorT ***** válasza:
0%
gondolom a törpék menekülnek előled.tőlem egész nap barkácsolhatnál az sem zavarna és ,ha te fizetnéd az ebédemet nagyon örülnék 😂
2017. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

éljen megjött az első troll :) de végülis hol az egyenlő felek közti párkapcsolat ha én tartalak el? :P

6/9 hűű ritka hogy egy magas pasi magas csajt keres :D

7/9 listám: őszinteség, legyen vmi a fejében ne csak káposztalé, és legyen vmilyen jövőképe az életéről még ha nem is konkrét szóval ilyesmik

és igen megértem hogy a szerepek változnak csak a régimódi lányok járnak pórul ;)

2017. jan. 3. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!