Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért menekülnek a pasik? Jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P.S.94 kérdése:

Miért menekülnek a pasik? Jó ez, hogy mindkettő én vagyok?

Figyelt kérdés

Magabiztos, makacs, öntörvényű lány vagyok. 2 énem van, az aki bolond, minden baromságban benne vagy, vidám és kedves és a kemény, aki bizonytalan és senkit se enged közel. Úgy ahogy felveszek egy szép barna, hosszú szárú csizmát vagy cicanadrágot és ugyanazzal az örömmel egy stoplis cipőt és sípcsontvédőt. Mivel focista vagyok. Vannak fiúk akik megkörnyékeznek, mindig voltak, de sose azok akik nekem is kellettek...valószínűleg válogatós vagyok. De olyan fiú kell akivel tudok harcolni, aki megnevetett és kihozza belőlem mind2 énem.

Fiúslány vagyok, de bejön ez egyáltalán a pasiknak?

18 vagyok és hétköznap nőiesebben öltözködöm, derékig érő hosszú szőke hajam van szóval nem nézek ki fiúnak, mégis azok a fiúk akik tetszenének mintha félnének attól akit látnak bennem...


2012. nov. 12. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
menj el orvoshoz, az majd kezd valamit az Énjeiddel
2012. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A fiúk egy részét eltántorítja a foci igen, mert az úgy játszódik le bennünk h az fiúknak valaó nem női sport.

ÉS emiatt.


De van akinek ez tetszik, akinek nem tetszik, annak a nőiesebb nők tetszenek, de amint kiderül rólad h focizol szerintem akkor tesznek le rólad.

2012. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Eddig meg pont h ez volt az egyetlen pozitívum, persze nagy csodálkozások után. Megnéztek és mosolyogva kinyögték :" Nem néztem volna ki belőled" Pedig már 7 éve játszok. De persze van akit elijeszt! Köszönöm a választ!
2012. nov. 12. 20:46
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Nekem pl bejön ha valaki sokszínű egyéniség. Meg nálam ha a lány sportol valamit legyen az foci az + előny. Szerintem csak nincs szerencséd. Lehet csak válogatós vagy:D


21/F

2012. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha te sem vagy tisztában önmagaddal, akkor miért várod el ezt a fiúktól? Másrészt miért gondolod, hogy bárki is megszeret, ha senkit nem engedsz közel magadhoz? Egyszerre pedig képtelenség megfelelni mindkét "énednek". Egy idő után meg úgyse leszel válogatós, ha 30 körül még mindig egyedül leszel, miközben a körülötted lévőknek már mind családja van.
2012. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én a küzdősportokban érzem igazán önmagamnak magam, pedig én is lány vagyok és ez sem egy nőies sport. :D


Én még csak nem is vagyok valami finom, légies, lágy könnyed kisugárzású, bár azért fiúnak sem szoktak nézni, de elég határozott megjelenésem van, és mégsincs gondom a pasikkal.


Nyilván nem tetszem mindnek, meg kevesebbnek, mintha átlagos lány lennék, de attól még megtalálom a saját köröm, akinek így tetszek, önmagamért.


Szóval ne aggódj, biztos te is tetszel olyan fiúknak, akik neked is, csak még nem tudod, pontosan hol is keresgélj?

2012. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem a foci riasztó számmora ebben a történetben, mert az nem gond. A baj: makacs vagy, öntörvényű, kemény. Ha makacs vagy akkor mindegy, ha a fejem a falba verem, kb. úgyan az. Az öntörvényűséggel se lehet mit kezdeni így én se. Azt se szeretem, ha egy csaj kemény. Persze nem azt mondom legyen puhány, nyafka, de nem szeretem, ha keménykedik valaki. Ilyen esetekből nem menekülök hanem nem jövök össze vele.
2012. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Elárulom nekem majdnem minden nő ilyen, max nem focizik. De ugyan úgy van, hogy makacs öntörvényű, bolondos, bizonytalan. A 80%-unk ilyen.
2012. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

kicsit deja vu érzésem volt mikor olvastam a szöveged. egyszer összeszedtem egy csajt itt a gyk-n, már nem is tudom milyen indokkal. aztán msn-en folytattuk. hamar kiderült, hogy ő is ilyesmi, mint te. mivel se ő se én nem engedek, most mosolyszünet van, nem dumálunk. ilyen csajjal eddig még nem volt dolgom, ezért furának tartom, de lehet, hogy pont ez vonz benne :D

19F

2012. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A kemény szót ne gy értsd, hogy bárkinek neki megyek és ölök, hanem, hogy nehéz közel kerülni hozzám, nehezen fog meg valaki igazán. Bár ember szerető vagyok és nem vagyok ítélkezős típus, szerintem mindenkit úgy kell elfogadni amilyennek szereti magát. Bár az tény, hogy sokszor magamat sem értem, ebben igazat adok!
2012. nov. 12. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!