Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért menekülnek a pasik? Jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P.S.94 kérdése:

Miért menekülnek a pasik? Jó ez, hogy mindkettő én vagyok?

Figyelt kérdés

Magabiztos, makacs, öntörvényű lány vagyok. 2 énem van, az aki bolond, minden baromságban benne vagy, vidám és kedves és a kemény, aki bizonytalan és senkit se enged közel. Úgy ahogy felveszek egy szép barna, hosszú szárú csizmát vagy cicanadrágot és ugyanazzal az örömmel egy stoplis cipőt és sípcsontvédőt. Mivel focista vagyok. Vannak fiúk akik megkörnyékeznek, mindig voltak, de sose azok akik nekem is kellettek...valószínűleg válogatós vagyok. De olyan fiú kell akivel tudok harcolni, aki megnevetett és kihozza belőlem mind2 énem.

Fiúslány vagyok, de bejön ez egyáltalán a pasiknak?

18 vagyok és hétköznap nőiesebben öltözködöm, derékig érő hosszú szőke hajam van szóval nem nézek ki fiúnak, mégis azok a fiúk akik tetszenének mintha félnének attól akit látnak bennem...


2012. nov. 12. 20:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
"Bezárkózol" mások előtt, ami taszító is lehet. A legtöbben nem akarják venni a fáradságot, hogy megismerjenek, mert látják a kisugárzásodból, hogy ez macerás lenne. Nem ismered igazán önmagad, és csodálkozol, hogy mások is "félnek" tőled, hiszen ők meg még annyira sem ismernek téged. Azt kapod vissza, amit te sugárzol önmagadból, és mások csak azt látják, amilyennek te láttatod magad.
2012. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nem te vagy az egéz véletlenül? :D

#9. voltam

2012. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon rég voltam gyk.-n fent szóval szerintem nem én vagyok:) De tudod a pasiknak kéne engedni, engedj annak a lánynak...lehet nem bánod meg !
2012. nov. 12. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!