Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg lehetetlen egy 170...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehetetlen egy 170 centi körüli magasságú férfinak ma már párt találnia?

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 19:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Távolról sem
2018. júl. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőn azt tapasztalom, hogy a nőknek igenis 170+ magassagú pasi kell. Legalábbis a többségnek. Ez olyankor vicces amikor a hölgyemény a 160 centit se éri el 😂 vannak persze kivételek de mint mondtama többség ilyen. Legalábbis az általuk kitöltött adatlap alapján. Ettől függetlenül be lehet náluk próbálkozni, ha normális, nem ez lesz a mérvadó. Kérdező egyébként biztos vagyok benne, hogy nem ez a te gondod. Haverom 165 centi és sok csaj oda van érte ;)
2018. júl. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
100%
A barátom 170cm én 168 vagyok. Ez egyikőnknek sem jelent problémát, még ha magassarkút veszek fel akkor sem.
2018. júl. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem lehetetlen.

Az viszont igenis TÉNY, hogy nagyon sok nőnek (saját magasságuktól függetlenül) 180cm felett van a látómező.

Viszont ez nem általános, szerencsére nagyon sok nőnek nem számít annyira.

Én is 173 centi vagyok, az elmúlt fél évben több nő is alkotott érdekes véleményt a magasságommal kapcsolatban (ami természetesen kerülőúton jutott el hozzám). Mindkettő szerint csak kertitörpe magasságú vagyok, ami ugye nem tartozhat "férfi" kategóriába.

Hozzáteszem, az egyik 155-158 centi, a másik olyan 163-165 centi magas :-)

Ha még egy olyan nő mondta volna aki magasabb nálam, az oké, de ez így vicc!

2018. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

#24:Egyszer randiztam egy lánnyal,aki a vállamig ért,vagy talán addig se és benyögte,hogy magasabbnak gondolt(180 centi vagyok).

Szerintem sok nő azt se tudja,hogy mit akar.Megismer esetleg egy alacsony fazont,akivel jól el vannak és azon rágódnak,hogy nem húzhat magassarkút mellette.Utána meg rinyálnak,mert a faszi talált olyat,aki ember számba veszi.Ismerek olyat aki alacsony és talált párt,pedig a srác egy borzasztóan idegesítő forma aki mindenkibe beleköt.Szerintem tényleg nem a magasság számít.

Én nálam magasabb lánnyal is kezdenék,ha úgy hozná az élet.

2018. júl. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
2018. júl. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
#26 ez tényleg így van :D
2018. júl. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 B Béla válasza:
A világ történelem tele van kis növésű alacsony férfiakkal.
2018. júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Hát, Béla, ez most olyan volt, mintha a tolószékes embert azzal vigasztalnád, hogy Afrikában éheznek az emberek. :D

Na, mindegy, elengedem a témát. :)

2018. júl. 17. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!