Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg lehetetlen egy 170...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehetetlen egy 170 centi körüli magasságú férfinak ma már párt találnia?

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 19:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%
Ismerek jó pár mélynövésűt,akinek van barátnője,sőt olyat is,aki házas.Egyik kövér,másik kopasz,emberileg ráadásul némelyik elég szar alak.Nem ettől függ szerintem.
2018. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
39%

Nem lehetetlen!

Ez nagyban a nőkön múlik igazából hiszen azt gondolják sokan, hogy minél magasabb egy férfi, annál jobb védelmező de, hogy sokmindenkit elszomorítsak: Semmi sem a magasságon múlik!


Bátyám is 170 centi körül mozog és van párja, aki magasabb is nála (nem sokkal mondjuk). Igaz, ő edz és ki van gyúrva rendesen de ettől még ez nem azt jelenti, hogy ha netán te nem lennél izmos, nincs esélyed.


A én párom is 175-178 centi körül mozog és habár előttem még nem volt senkije, sok lánynak tetszett már de semmi sem a magasságán, sokkal inkább az ő döntésén múlott.


Sok alacsony lány van a világon, nem csak a magas lányok a szépek és a csinosak csak mert a médiában a modellektől ezt látjuk. Ez nagy tévedés! Rengetegen vannak 170 alatt (beleértve magam is, hiszen én csak 157 vagyok). Biztos vagyok benne, hogy könnyen találsz majd magadnak valakit akár az alacsonyabb, akár a magasabb kategória nálad a nyerő. Inkább a belsődre építs és légy magabiztos meg vicces. A lányok szeretnek nevetni és sokaknál nagyobb esélye van egy olyan srácnak aki nem túl rámenős de biztos a dolgában, játékos de nem egyből a szexre megy és nem sért meg a viccével másokat (pl sztereotípiákkal vagy szexista dolgokkal...stb.) valamint sokat mosolyog.

2018. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
11%
Ha nem is lehetetlen, szinte alig látni alacsony férfit barátnővel mászkálni az utcán. Egy lány meg ritkán adja lentebb a mércét. :D
2018. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
95%
166 vagyok de hiszek abban hogy a dumámmal felérek 175-180 ig. Ne add fel haver :)
2018. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Hát, köszönöm, a válaszokat!

Hátha találok én is valakit. :D

2018. júl. 11. 21:15
 16/29 A kérdező kommentje:

10-es: olyan is van itt, aki éppen a magassága miatt panaszkodik? :D Két olyan magas pasit ismerek, akiknek nagyon nem megy, de nekik is azért nem, mert olyanok, mint az óriásbébik viselkedésre. Pedig amúgy férfias kiállásúak lennének.

Pontosítok, még egyet, de ő meg nagyon kövér, és hangosan ordibálva beszél.

2018. júl. 11. 21:30
 17/29 anonim ***** válasza:
A 14-es nagyon jó, nőként azt preferálom.
2018. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
37%

#8

Remek. Én meg egyszer olvastam, hogy egy hajléktalan vett egy lottószelvényt amivel megnyerte a főnyereményt.

Akkor ebből most az következik, hogy minden hajléktallanak 500 forint befektetésre van a gazdagság?


Az általánosításnak megvan az alapja. És, ha én általánosan jóval több magas fiút látok kézen fogva sétálni barátnővel akkor az elég beszédes.

Mégis kit érdekel, hogy ismersz 1 vagy 5 olyan embert aki nem tartozik bele ebbe a halmazba? Olyat talán nem ismersz aki meg igen?


Annyi magát okos, egyetemistának hirdető ember van itt... Ott nem tanultok valószínűségszámítást vagy átlagolást, esetleg statisztikát?

Amúgy hozzá is tettem, hogy NEM LEHETETLEN csak nehezebb, kisebb rá az esély. Akinek ezt a gyomra nem tudja megemészteni és csak kötekedni tud, hogy ő ismer egy olyat aki..., az az ő baja. Vagy akkor a rengeteg tudós nő írja már le legyen szíves milyen magas a párja vagy, hogy ő maga összejönne-e alacsonyabb sráccal minden mellébészélést és magassarkúra meg biztonságérzetre hivatkozott kifogást mellőzve.

Bár hiába írna bármit, anonim ember azt ír amit akar, cáfolni úgysem lehet.

Egy 6319 éves telepatikus insectoid létforma voltam.

2018. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
88%

8-as, köszönöm a lekezelő szavakat. Képzeld, nekem amúgy pont nincs is diplomám, biztosan ezért vagyok ilyen ostoba.

A kérdés az volt, lehetetlen-e. Erre pedig EGYETLEN ellenpélda is megadja a választ: nem az.

Akkor most melyikünknél is nem működik a logika?

2018. júl. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
A barátom 168 :) én 157..
2018. júl. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!