Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg lehetetlen 30-hoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehetetlen 30-hoz közel ilyen férfit találni?

Figyelt kérdés

Mindenek előtt szeretném leszögezni, hogy nem ismerkedési szándékkal teszem fel a kérdést, csak kíváncsiságból.

Létezik olyan, hogy találkozzon az ember lánya egy olyan 30-35 év közötti férfival, aki normális, jóképű, fitt, nem csal fűvel-fával, nem nárcisztikus, gyermektelen, képes őszintén szeretni, tanult, van egzisztenciája, jól fizető állása (300+ nettó), önálló, stabil élete? Vagy ilyen tényleg csak a mesékben van?

Létezik olyan, aki ilyen párt talált már magának és kölcsönös a szeretet/szerelem? Szívesen olvasnék történeteket, hogyan ismertétek meg egymást.

A kérdés nem provokatív, mint írtam, nem vadászni jöttem, csak kíváncsi vagyok.


2018. júl. 7. 23:06
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
45%

És TE mit nyújtasz neki 300 E-ért cserébe ?


Exem volt ilyen anno 18 évesen még egy szinten voltunk. Csakhogy én azóta lediplomáztam. Van stabil jól fizető állásom 250+ azért az még elég jónak számít MO-s fizetéssel. Végül is diplomás munkakör.


Na ehhez képest a csaj 8 általánossal van a mai napig, és a szüleinél lakik. Sosem dolgozott. Semmi szakmája nincs. A külsejét tekintve átlagos.

Most 27 éves.


Gondlom kitaláltad h NEM NEM ilyen nőt szeretnék.


30 F Szoftverfejlesztő.

2018. júl. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Nem.

Ami miatt nehezebbnek tűnhet, hogy foglaltak vagy nem felelnek meg azoknak az elvárásaidnak amiket nem írtál le. Esetleg TE nem felelsz meg nekik.

2018. júl. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
19%
PL én :D régen nem keletem a kutyának sem csori kis hülye gyerek voltam aki az igaz örök szerelmet üldözte.Általában elzavartak,kigúnyoltak ,vagy kihasználtak.Fogtam össze szedtem magam rendbe raktam a külsőm újra tanulni kezdtem güriztem egy nagy cégnél felmásztam a szamár létrán.fizum NETTO 700+,3nyelven beszélek kell is a munkámhoz ,emberekkel foglalkozom.És mire ide eljutottam rá jöttem h nagyon rossz befektetés már barátnőt szerezni.Akkor nem kelletem nekik pedig nem volt semmijük.Most sincs semmijük de hirtelen jó party lettem...szóval csak hülyíteni és dugni kezdtem őket..majd rá jöttem h még arra sem jók maradtak a hivatásosak.
2018. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
20%

#33

Pacsi. Hasonló életszínvonallal én is ugyanígy tennék. És a nyakamat rá merném tenni, hogy akkor hirtelen egyből jó partynak számitanék már, és nem nekem kellene puncsolni azért, hogy jelentsek egyáltalán annyit számukra, hogy visszairjanak.

2018. júl. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Kérdező, te most tényleg érdemi válaszokat vártál egy ilyen kérdésre egy ilyen oldalon? Sejthető volt, hogy az örökvesztes aggszüzek lekapnak a tíz körmödről, ha csak pedzegetni mered, hogy nem elégszel meg akárkivel. Mert azt mindenki tudja a gyk világában, hogyha a férfiak igénytelenek a partnerükre nézve, az is a nők hibája...

Ha viszont troll kérdés, akkor gratula, elérte a célját.

2018. júl. 10. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!