Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kapcsolat egy enyhén autista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat egy enyhén autista férfival? Lehetetlen?

Figyelt kérdés

Néhány furcsa megrögzött szokás, kitűnő memória, lehengerlő intelligencia, borzasztóan alacsony EQ, társadalmi normák meg nem, vagy csak alig értése.

Viszont egyáltalán nem agresszív, nagyon kimért.

Nem érdekli pl, hogy megbánt-e valakit amikor véleményt mond.


Furcsa szokásai vannak, az ismétlődő feladatokat a végtelenségig tudná csinálni, pl ebéd előtt és után mindig ugyanoda és ugyanúgy teszi az evőeszközöket. Amikor a pulthoz viszi vissza a tálcát sebészi pontossággal teszi be a tartó mértani közepéhez amit akár fél percig is igazgat, hogy jó helyen legyen.. :D

Mindig ugyanúgy néz végig az irodán, picit olyan mint egy megszállott, hihetetlen eltökélt egyben félelmetes de mégis furcsa.


Az igazat megvallva kíváncsi vagyok milyen lehetne vele élni, nem mutat felém jeleket de igazából senki felé sem..

viszont beszélgettük már és akkor azért nagyon végigmért :D egészen máshogy mint egy "normális" pasas, ő rendesen bámult és nem zavartatta magát, nem jött kellemetlen helyzetbe amikor köszörültem a torkom hogy már a melleim nézi fél perce :D


Lehet bolond vagyok, de valamiért érdekel ez a pasas, jobban járnék ha inkább kiverném a fejemből?


2018. jún. 28. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

Hát drágám, ha el akarod cseszni az életedet egy pszichopatára, csak rajta, de majd ne itt vartyogj, hogy tönkretett!


Mert a pszichopata az pont az, amit te szóról szóra leírtál.


Amúgy azt hittem, aspergeres srácról lesz szó, de sajnos tévedtem.

2018. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Az összes az...
2018. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Aki nem tud komoly választ adni az kérem ne írjon butaságokat!:)
2018. jún. 28. 19:03
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez igazából "artalmatlannak" tűnik, szerinted sem agresszív.

Az alacsony érzelmi intelligencia viszont gondot okozhat. Szándékosan nem bántana meg, de nem tudja megítélni, hogy a viselkedése/kommunikációja esetleg megbánthat.


Beszélgess vele (semlegesen), hogy jobban megismerd, valanilyen képet kapj a lelkivilágáról.


Lehet kiábrándulsz belőle, de lehet hogy kiderül, hogy mégsem annyira érzéketlen, hanem ellenkezőleg, ő így palástolja.

2018. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez a könyv pont ezt a témát dolgozza fel:

[link]

2018. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

# 2-es vagyok


Ok, komolyabban szólva: valóban vannak itt a pszichopátia jeleiből. ÉS ha tényleg így van, te nem fogod ennyiből látni, hogy belül mennyi agresszivitás van benne, pont ezért, mert nem látsz rajta érzelmet.


Senki nem fogja neked megmondani ennyiből, hogy milyen ember lesz, ha megismered.


Ha be akarod próbálni, bepróbálos és megtapasztalod a saját bőrödön, képes-e valódi és/vagy mélyebb érzelmekre is vagy nem. Mert ez Eq és empátia hiánya egy dolog ezen a mérlegen. (Bár annyira nem lényegtelen ez sem, ha hosszú távban gondolkozol btw)

2018. jún. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Soha. Nagyon érzelmes típus vagyok és erősen igénylem a lelki mélységet a férfi részéről is.
2018. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan összejöhetsz vele. De azért készülj fel nehézségekre.

Tetszett neked, hogy gátlás nélkül nézte a melleid?:)

2018. jún. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy tetszett, hanem furcsa volt és olyan lehetetlen, hogy köszörülöm a torkom ő pedig észre sem veszi:D Végül jót mosolyogtam rajta, tényleg annyira más mint a többi ember.. Talán ez vonz benne?
2018. jún. 29. 10:00
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Van tetoválásod? Ha nincs, csináltass. Csak hogy könnyebb legyen majd azonosítani, ha kiszedik a testrészeid egy bányatóból.
2018. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!