Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg lehetetlen 30-hoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehetetlen 30-hoz közel ilyen férfit találni?

Figyelt kérdés

Mindenek előtt szeretném leszögezni, hogy nem ismerkedési szándékkal teszem fel a kérdést, csak kíváncsiságból.

Létezik olyan, hogy találkozzon az ember lánya egy olyan 30-35 év közötti férfival, aki normális, jóképű, fitt, nem csal fűvel-fával, nem nárcisztikus, gyermektelen, képes őszintén szeretni, tanult, van egzisztenciája, jól fizető állása (300+ nettó), önálló, stabil élete? Vagy ilyen tényleg csak a mesékben van?

Létezik olyan, aki ilyen párt talált már magának és kölcsönös a szeretet/szerelem? Szívesen olvasnék történeteket, hogyan ismertétek meg egymást.

A kérdés nem provokatív, mint írtam, nem vadászni jöttem, csak kíváncsi vagyok.


2018. júl. 7. 23:06
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
87%
Az öcsém 31 éves, 500 ezer körül keres, és épp most készül összekötni az életét a 29 éves barátnőjével, aki tanítónő. Rendes, kedves, csinos, házias lány.
2018. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 October15 ***** válasza:
52%

Úgy jössz a képbe, hogy ilyet akarsz... neked sme ártana valamit "letenni az asztalra" ha már egyszer ilyen elvárásaid vannak. :D


Tegyük fel, hogy egy ilyen pasi vagyok és ezért elvárhatom, hogy minden elvárásomnak megfelelj:

-Mondjuk legyen 23 éves.

-Baromi hosszú vörös haj / rövid vörös haj.

-Zöld / zöldesszürke / sötétbarna szem.

-Fehér bőr.

-Smink vagy bármi egyéb maszlag nélkül is TÖKÉLETES arc [hogy az mit takar majd én eldöntöm.]

-MA diploma, PHD célba véve.

-Min 1 hangszerhez értsen.

-Szép énekhang.

-Ha a fentebbi kettő nem adott akkor legalább vmi képzőművészet.

-Kreatív legyen.

-Intelligens vitapartner.

-TÉRDZOKNIK!

-Legyen valamilyen ritka érdeklődési köre.

-Legyen kialakult, pontos önképe.


Mennyi adott ebből?

2018. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
73%
300+ nettó😂😂😂Puncs.hu Hirdess! Hátha összejön!
2018. júl. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
78%

Én 30 vagyok 26 voltam mikor megismertem a férjem aki most 36lesz

A kritériumnak megfelel amúgy levágtam a haját így ismertem meg és szeretjük egymást. Igyekszünk mindig boldoggá tenni a másikat mindent megteszünk egymásért :)

Szóval a kérdésre a válaszom igen létezik ilyen

2018. júl. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
90%
Igen, csak nem egyedülálló.
2018. júl. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
90%

Az ilyen remek emberek többségében vagy már családban élnek, vagy kalandoznak. Kevésnek gondolom azok számát, akik ilyen jók, ám mégis ponnnnt rád várnak. Esetleg akiknek épp nemrég lett vége egy komoly kapcsolatának, de szerintem az ilyenek is hamar elkelnek. Tehát résen kell lenni.


Én még csak 26 vagyok, és a nagyja megvan eme tulajdonságoknak, kivéve a jóképűséget, és fitt is csak mérsékelten vagyok, a keresetem is valamivel 300k alatt van. És hát már ennyi hibával is esélytelen vagyok, lám.

2018. júl. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
49%
Cserébe te mit tudsz nyújtani? Azért kérdem,mert ha egy férfi írja le az igényeit, akkor a nők rögtön jönnek ugyanezzel, hogy mit tud nyújtani cserébe. Tehát, neked is van 300k nettó fizetésed, vagy nincs még a fele sem, hanem csak szeretnéd, hogy vigyék a feneked ide-oda, vegyenek ezt-azt? Szép arcod és jó alakod van? Esetleg ilyen rövid hajú, pufók arcú, a hasán a hája gyűrődő,30 évesen 50-nek kinéző "Böbike" típus vagy? Nekem nincs 300k fizetésem, jóképű sem vagyok, de ha ezek meglennének, akkor lennének elvárásaim elég keményen cserébe.
2018. júl. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 October15 ***** válasza:
48%
17.: Hát azért szerencsére normális önképpel bíró nők is vannak a világon. :D Nem csak ilyen 30-ba oltott 15 évesek. :D
2018. júl. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
72%
27 évesek vagyunk a barátommal, és ő pont olyan, mint amit leírtál, egyedül a 300+ nettó nincs meg, de ez szerintem annyira mellékes. Két éve vagyunk együtt. Egzisztenciája van, már amennyire 27 évesen lehet, nem mamahotelezik, örökölt egy lakást amibe beköltözött miután felújította. Amikor megismertem még otthon lakott, de akkor fejezte be az egyetemet. Odaadó, és minden nap érezteti, hogy szeret. El tudom vele képzelni az egész életemet. Ha megkérné a kezem gondokodás nékül igent mondanék.
2018. júl. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
83%

Igen létezik

Keresd a budai kerületekben, a belvárosban, Újlipótvárosban és Buda vonzáskörzetében.

Vannak ilyen férfiak csak az átlag nő kapcsolatok, baráti körök, hasonló munkahely nélkül nem tudja megtalálni. Ha csak nem a szomszédod.


Az átlag nőnek minimalis az esélye hogy összeakadjon vele, MÁS MÓDON ÉLNEK.

2018. júl. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!