Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg lehetetlen 30-hoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehetetlen 30-hoz közel ilyen férfit találni?

Figyelt kérdés

Mindenek előtt szeretném leszögezni, hogy nem ismerkedési szándékkal teszem fel a kérdést, csak kíváncsiságból.

Létezik olyan, hogy találkozzon az ember lánya egy olyan 30-35 év közötti férfival, aki normális, jóképű, fitt, nem csal fűvel-fával, nem nárcisztikus, gyermektelen, képes őszintén szeretni, tanult, van egzisztenciája, jól fizető állása (300+ nettó), önálló, stabil élete? Vagy ilyen tényleg csak a mesékben van?

Létezik olyan, aki ilyen párt talált már magának és kölcsönös a szeretet/szerelem? Szívesen olvasnék történeteket, hogyan ismertétek meg egymást.

A kérdés nem provokatív, mint írtam, nem vadászni jöttem, csak kíváncsi vagyok.


2018. júl. 7. 23:06
1 2 3 4
 1/35 October15 ***** válasza:
78%

Létezik ilyen pasi csak te nem vagy egy 18 éves lány aki instant magömlést okoz ha ránéz. :D


Amúgy esetleg ne legyen egy pónija mert azt kislányként nagyon akartál? Nem vagyok nagy híve annak a rinyának ami itt megy a nők elvárásairól de azért leeeeeeeehet, hogy egy picit túltoltad nem gondolod?

300k Nettó? Mégis mennyi közöd van neked a magyar valósághoz? :D :D


26F

2018. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
89%

az igaz szerelem nettó 300.000 felett kezdődik...

bocs ha szarkasztikus voltam

2018. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 October15 ***** válasza:
78%
Btw te mit tudsz ezekből hozni?
2018. júl. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 October15 ***** válasza:
67%
2.: Nyilván, ellenkező esetben neki is dolgoznia kellene és nem lenne ideje takarítani, gyereket nevelni, megfőzni a vacsorát mire a férje haza jön és egyéb hagyományosan női szerepek mint ahogyan hagyományosan férfi szerep az, hogy kitartsa a nőt. :D
2018. júl. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
77%
Létezik, csak ehhez nyújtanod is kéne valamit.
2018. júl. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Nem tudom én hogy jövök a képbe, amikor arra voltam kíváncsi, hogy ilyen létezik-e, illetve ha valakinek sikerült ilyen férfit találnia, hogyan ismerkedtek meg.
2018. júl. 7. 23:11
 7/35 anonim ***** válasza:
80%
Az aranyásó klubban találsz ilyeneket. Tele van olyan független, jó férfiakkal akik nem használják ki a helyzetüket, hanem pont ilyen kis aranyásókra várnak, hogy végre kitarthassák őket. Te mit tudsz felmutatni? Ja hogy válaszolni sem akarsz erre, sőt még te nem érted, miért kérdezzük meg. Én kérek elnézést..
2018. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
88%
Létezek, de a 300 nettó nincs meg.
2018. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
62%

Igen, létezik.

Elvégre mi másért hajtott és küzdött volna egész fiatal éveiben egy férfi, hogy mindezt összehozza, ha nem azért, hogy amikor elkezdhetné élvezni a kiépített életének gyümölcsét és jobban rágyúrni arra ami huszonévesen nagy eséllyel végig kimaradt az életéből, akkor azonnal igába hajtsa a fejét és megossza egy 30 körüli nővel aki nagy eséllyel egész fiatal éveit végigbulizta, végigpasizta, a hozzá hasonlókat sorban elutasítva mert nem elég jó (még)?

2018. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
56%

"Nem tudom én hogy jövök a képbe, amikor arra voltam kíváncsi, hogy ilyen létezik-e, illetve ha valakinek sikerült ilyen férfit találnia, hogyan ismerkedtek meg."


Mi másért érdekel? Tényleg, áruld el. A nagy számok törvénye alapján igen egyszerűen kikövetkeztethetted, hogy léteznek pl. amerikai filmszínészek vagy akár hétköznapi, jó anyagi helyzetű és jól kinéző magyar férfiak. Mi volt a kérdés célja?

2018. júl. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!