Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg lehetetlen 30-hoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehetetlen 30-hoz közel ilyen férfit találni?

Figyelt kérdés

Mindenek előtt szeretném leszögezni, hogy nem ismerkedési szándékkal teszem fel a kérdést, csak kíváncsiságból.

Létezik olyan, hogy találkozzon az ember lánya egy olyan 30-35 év közötti férfival, aki normális, jóképű, fitt, nem csal fűvel-fával, nem nárcisztikus, gyermektelen, képes őszintén szeretni, tanult, van egzisztenciája, jól fizető állása (300+ nettó), önálló, stabil élete? Vagy ilyen tényleg csak a mesékben van?

Létezik olyan, aki ilyen párt talált már magának és kölcsönös a szeretet/szerelem? Szívesen olvasnék történeteket, hogyan ismertétek meg egymást.

A kérdés nem provokatív, mint írtam, nem vadászni jöttem, csak kíváncsi vagyok.


2018. júl. 7. 23:06
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
79%
Te kérdező a lábad közötti lyukon kívül mit tudsz nyújtani?
2018. júl. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
40%
A helyzet az, hogy a férfiak nagy részét épp a nők lába közötti lyuk érdekli a legjobban, és ha csinos nő tartozik hozzá, akkor bármit megtennének érte.
2018. júl. 8. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
71%
azért nettó 300-at nem sokan keresnek, de ha ez minimum feltétel akkor te nem egy férfit keresel és nem egy szerelmet és nem egy társat, csak egy elvárást., egy tökéletesen összerakott embert.
2018. júl. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Ilyen az én párom is. 29 éves, hűséges, romantikus. Nettó 500-at keres, de nem beképzelt. Igaz én mikor belekezdtem ebbe a kapcsolatba, akkor nem ez alapján döntöttem. Pár év múlva szeretnénk házasságot meg családot, egyelőre együtt élünk. Kicsit olyan érzésem van, hogy te mindenképp készen akarod a tökéleteset. Az én párom pl nagyon vékony volt és a divat se érdekelte, amikor megismertem. Azóta férfiasabb lett, elegánsabban öltözik, de ha olyan lenne mint volt, akkor is szeretném. A többi is ilyen. Egyszerre a kapcsolat elején biztos nem lesz minden tökéletes.

20l

2018. júl. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

A normális és a nem csak fűvel-fával kivételével szerintem elég sok ilyen akad.

Ha minden kitétel szükséges a felsoroltak közül, akkor pedig más defektje lesz. Mint pl. nekem...

Az ilyenek zömének egyébként már van családja vagy közel áll hozzá.

2018. júl. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
92%
Vőlegényem megfelel a kritériumoknak. 29 éves, én 23 vagyok. A mienk banális, vonaton ismerkedtünk meg, ő először járt arra, és megkérdezte, melyiknél kell leszállni a sok hasonló nevű állomás közül. Hát így kezdődött.
2018. júl. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Persze csak 38eves...na ilyenkor mi van?:)
2018. júl. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
45%

Én egyébként azt sem érem miért kell a kérdezőt lehurrogni...

Nekem inkább úgy látszik , hogy már nagyon sokat csalódott a férfiakban és szerintem igenis fontos az egzisztencia , én sajnos a klasszikus dolgokban hiszek legyenek meg a szerepek pl ha én gyereket szülök és nem tudok dolgozni akkor igenis tudja eltartani a csaldját. Nyilván főzök mosok takarítok a férjemnek MINDEN nap csomagolom a reggelit ebédet tizórait uzsit és nem nem érzem magam kihasználva , mert szeretem és boldoggá teszem ezekkel (is)

Nem kell egyből ugrani ha egy nőnek fontos a pénz persze ez csak úgy működik ha kiveszi a részét mindenki..

Ha egy férfi jól keres és felesége megtesz otthon mindent ( mint régen ) akkor miért kitartott miért k****és miért csak a szélsőséges dolgokat látjuk

2018. júl. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Aki ilyen az 1. Biztos h foglalt. 2. 300 +-al valszeg elvárja azt is h te is 300+-os legyél és diplomás tanult, jól néz ki....
2018. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
8%

"Mindenek előtt szeretném leszögezni, hogy nem ismerkedési szándékkal teszem fel a kérdést, csak kíváncsiságból."


Dehogynem... Az összes ilyen kérdés ez.


300+ nettó? Jóképű, sportos? És te mit nyújtasz cserébe ezért?


A nőkkel ez a baj. Csak elvárásaik vannak, de nyújtani mást nem tudnak, azon kívül, hogy más van a lábaik között.


Ugyanakkor minden lány - értsd: MINDEN lány, a csúnyácska is - elvárja, hogy azért legyen vele valaki, mert halálosan szerelmes belé valaki, nem csak mert más lehetősége nincs, hanem mert ő az, aki kell az adott illetőnek, csakis ő. Nem akarják azt érezni, hogy csak pótlékok. Azt akarják, hogy célirányosan ők kelljenek valakinek. Ezért nem is hajlandóak összejönni valakivel, aki nem ismeri az ő személyiségüket, és nem fogalmazza meg, mi vonzza irántuk. Társkereső oldalakon is kizáró ok, ha azt érzik, hogy mással is levelezik a kiszemelt, és nem csak neki ír, hiszen ha ő csak "egy a listán", akkor nem Ő kell, ő kimondottan, személyesen ő, csak egy valamilyen lány. És máris kiesik a kosárból.


De érdekes, ha egy srácnak nem felel meg egy valamilyen lány, csak az állítólagos "topmodellek", akkor ő válogatós és felszínes. Némiképp ellentmondásos ez így.


Mellesleg: ugyan minden lány elvárja a rajongásig szerelmet önmaga felé, és ha nincs kimondottan ő a célkeresztjében valakinek, "csak" szexet kaphatna bármikor, nem pedig őszinte kapcsolatot, akkor inkább nem is kell semmi, és ezt felpanaszolja, de közben elfelejti, hogy egy hozzá hasonló helyzetű, csúnya vagy kövér srác még a szexről is örökre lemondhat, nem csak arról, hogy valaki szerelmes legyen pont belé.

Nőként mindenképp könnyebb helyzetben van.

2018. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!