Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 korosztály lányok tesztek lépéseket ha szimpatikus egy pasas?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, az említett korosztályból a lányok leszólítanak e pasit a mindennapi életben ha az tetszik nekik, vagy kezdeményeznek e beszélgetést pl egy buszmegállóban, vagy bármilyen egyéb (ha igen mi az). :) (kort is pls)
2018. jún. 23. 19:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én lépek, ha kell.

Ha tetszik valaki(nem elég a külseje, tehát csak egy szép szemű alakot nem szólítok le, mert jól néz ki), és esélyt látok normális ismerkedésre, akkor lépek felé, max hamar tisztazodik, hogy nem akar tőlem semmit.

2018. jún. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem a kirohanásodat, kérdező. A leírásodból az jön le, hogy szerinted kezdeményezni célravezető dolog, akkor gondolom eszerint is teszel, próbálkozol, így előbb-utóbb lesz kapcsolatod. Miért zavar hát téged, ha mások nem kezdeményeznek? Az ő bajuk, nem?


Hacsak nem az a célod, hogy ebben a GYK-n úszó jelentéktelen kérdésben meggyőzd az ország összes nőjét, hogy kezdeményezzenek, hogy aztán te hátradőlhess, és várhasd ki kezdeményez majd pont nálad... Dehát miért is akarnál te átkerülni ebbe az épp most lehordott passzív és kiszámíthatatlan kimenetelű szerepbe (tudod, tik-tak, tik-tak)?

2018. jún. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
"Kaptatok 1 max 2 pofont és máris totál elhatárolódtok attól hogy nyissatok egy férfi felé mert ti még egyszer ezt nem akarjátok átélni, majd az egészet rá fogjátok hogy csak a férfi dolga mint egy kibúvó a saját egó sérülések elkerülése végett. " - Szivi, ne általánosíts, oké? Vannak nők, akik egyáltalán nem kezdeményeznek, vannak, akik megpróbálják, de megtorpannak, ha csalódnak, és vannak (mint én), akik hülyét is csinálnak magukból, de ettől azért még ha valaki érdekel, akkor megpróbálom újra (de aki nem érdekel, annál nem fogok kezdeményezni)...
2018. jún. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Elolvastam minden kommentet. Vegyes reakciókat váltott ki személyeskedést is. Na de a lényeg jó dolognak tartom hogy van köztetek olyan lány aki ha úgy adódik nyit. Ez kb olyan ha már szerep, mintha azt mondanám a mosogatás a nő dolga mosogasson takaritson...baromság. én is be szoktam segíteni. Pedig hányan de hányan mondják körülöttem "mosogatni? Hát az a nő dolga"..hasonló dolog ez, berögzült szerep.
2018. jún. 24. 10:33
 15/19 A kérdező kommentje:
13/14 válaszadó, igazad van.
2018. jún. 24. 10:35
 16/19 A kérdező kommentje:

Engem szólított már meg lány, és jó dolognak tartom. Én az a fajta vagyok, aki függetlenül hogy tetszik vagy sem a lány elbeszélgetek vele. Nem bunkózok soha, ha látom hogy többet képzel bele, akkor finomam megmondom neki az igazat. (túl empatikus vagyok) De ez a leszólítás ritka mint a fehér holló.

Van hogy egy ilyen beszélgetés kölcsönösen feldobja a napotok, szerintem jó dolog. Az meg ha még tetszik is a lány hab a tortán. (személy szerint ilyen még nem volt)

Most itt ne azt képzeljétek el hogy az utcán oda megy a lány megállít, hanem például ülsz a parkban és a közeli lócára ül le majd dob fel egy témát. Na ez már egy nyitás..szerintem ebben nincs semmi rossz.

2018. jún. 24. 10:50
 17/19 A kérdező kommentje:
08:31-es válaszadó, "azért rohantam ki" mert ahogy olvastam a lány "hát neki el kellett viselnie egy pofára esést na innentől ő soha többet" ellenszenvet váltott ki belőlem, nem keveset. Az ilyen lányokat nem csipem. De igazatok van, nem általánosságban kellett volna fogalmaznom.
2018. jún. 24. 10:52
 18/19 anonim ***** válasza:
Szoktak
2018. jún. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A fiúk és a lányok között is vannak akiknek több az önbizalma, könnyebben lerázzák magukról a csalódást, meg olyanok is, akik nem. Habár manapság már nem ciki a lányoknak kezdeményezni, még mindig sokan a fiúktól várják. Én is ilyen vagyok, nem kommunikálok jól, még a barátkozást sem én szoktam kezdeményezni, a párkeresést pláne nem fogom. Ennek is megvan a hátránya, tudom jól. Viszont nem értem, miért kell ezen kiakadni. Ha te fiúként nem mersz kezdeményezni, milyen jogon kéred számon ugyanezt a lányoktól, ha pedig mersz, akkor nem mindegy neked?
2018. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!