Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 korosztály lányok tesztek lépéseket ha szimpatikus egy pasas?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, az említett korosztályból a lányok leszólítanak e pasit a mindennapi életben ha az tetszik nekik, vagy kezdeményeznek e beszélgetést pl egy buszmegállóban, vagy bármilyen egyéb (ha igen mi az). :) (kort is pls)
2018. jún. 23. 19:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Próbálok a kiszemelt közelébe ferkozni, esetleg bejelolom face-n.
2018. jún. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Szemezek vele, ha tetszik és látom, hogy kölcsönös az érdeklődés, de az első fizikális lépést a férfi tegye meg.
2018. jún. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa, hogy én kezdeményeztem. Olyan is volt, hogy tiszta hülyét csináltam magamból. 33 éves vagyok
2018. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%

Én soha nem lépek a pasi felé. Majd ő összeszedi a tökeit ha akar vmit....


Kétszer beleestem ebbe a hibába. Azóta passzolom.


Első:


nagyon bejött a csávó, állandóan szemeztünk és flörtölt velem. Én őrülten bele voltam zúgva. vártam, vártam, nagyon sokat. A barátaim persze azt monsták hogy félénk, meg nem tud mit kezdeni velem, hisz olyan jó nő vagyok, akkor összeszedtem magam. Majd mikor, elé álltam ls megkérdeztem, hogy milyen tervei vannak velem a jövőben, konkrétan kinevetett, hogy miről beszélek, ő csak játszott és én vevő voltam rá és egyébként is van családja (de minden hétvégén ott volt) Na köszi...


Másik: 1,5 évig voltam együtt egy olyan alakkal, akinek mindent a sgge alá kellett tenni. Egy buszjegyet nem tudott venni magának mikor végül kitettem a szűrét. a kisujját nem kellett mozdítania kapcsolatért, értem, küzdeni meg végképp nem. olyan is volt a kapcsolat.


szóval fiúk, aki szeret hódytani, udvarolni, csak olyan jelentkezzen, mert már pasi számomra nem létezik :)

2018. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
Tettem, de nem sok értelme volt.
2018. jún. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Tettem, háromszor ráfáztam de érzem hogy negyedjére is rá fogok! Ugyanarról az illetőről van szó természetesen.
2018. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
Akkor még egy illető a sorban, jelen. Rohadtul megbántam, megaláztak átvertek. Csak olyan jöhet szóba , aki kezdeményez. 20/L
2018. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Érdekesek vagytok Ti lányok.

Kaptatok 1 max 2 pofont és máris totál elhatárolódtok attól hogy nyissatok egy férfi felé mert ti még egyszer ezt nem akarjátok átélni, majd az egészet rá fogjátok hogy csak a férfi dolga mint egy kibúvó a saját egó sérülések elkerülése végett. Mert hát ugye mindig az eshet pofára aki kezdeményez És nyit...és mennyivel jobb az ha nekünk (lányokra gondolok) csak kényelmesen annyi a dolgunk bólintsunk vagy sem. Akkor most Képzeljétek el lányok, hogy egy fiú hány pofont kap mikor próbál ismerkedni nyitni... hányszor le kell magáról rázni és ismét őszintén érdeklődni nyitni egy másik lány felé. Merthát legyen töke a pasinak (azt nem tudjatok esetlegesen előtte hányan küldték el) Megnéznélek benneteket ha nem 1 hanem már 10 20 ilyen elutasitast kapnatok milyen lelkesedése indulnátok a 21 nek akkor... érdekes téma ez ugye.

Ez most csak szigoruan a megismerkedésnek szólt.

2018. jún. 23. 23:42
 9/19 A kérdező kommentje:
Es nagy pacsi azoknak a lányoknak akik nem folytjak magukba ha tetszik nekik egy pali, hanem mernek akár nyitni. Ennyi.igy kell. Azok meg akik 1 pofon utan "nahát ez a férfi dolga möge bujnak) mert akkorat serült a kis egójuk, szegénykék, ..ah óra ketyeg. 30 fölött mar a 40 50 pasik akik megnezik..aztan meg csokken csokken a tekintetek szama..es lehet tovabb dédelgetni az egót 50 evesen is..
2018. jún. 23. 23:46
 10/19 anonim ***** válasza:
67%

Jaj nekem, egyem meg a kis szívedet, de egy csalódott frusztrált fiú vagy.


Tudod vannak nemi jellegek, szerepek, amik örökérvényűek. Hiába papolsz itt arról, hogy a nők is kezdeményeznek, de ez nem az ő feladatuk!!! Csak a mai világban már nagyon felborultak a nemi szerepek és nem jó irányba.


Ami nem öl meg, az megerősít. Ez van. Hímneműnek születtél. Viseld is érte a következményeket.

Én is viselem a menstruációs görcsöket havi szinten és majd később a gyerekszülest is.


De te csak egy nyávogó papucs vagy.

2018. jún. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!