Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen hülye a 20-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen hülye a 20-as korosztály?

Figyelt kérdés

Miért hiszik azt, hogy párkapcsolat mellett nem lehet ugyanúgy karriert építeni, dolgozni, tanulni? Miért rettegnek egy komoly kapcsolattól úgy, mintha a másik leprás lenne?


Honnan jött egyáltalán ez az idióta felfogás, hogy egy normális párkapcsolatra olyan sok idő és energia kell, hogy az hátráltat, elveszi a figyelmet a tanulástól, munkától, nem hagy időt a hobbiknak vagy épp túl sok pénzbe kerül?


Volt már tartós kapcsolatom és soha nem volt ilyen problémám, sem nekem, sem a páromnak. Mi ez az idióta felfogás, hogy "nem alkalmas az életem egy kapcsolatra"? Csak szerintem egy szánalmas kifogás ez?


2018. jún. 1. 15:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Ne általánosítgass már, én 21 éves vagyok, a barátaim nagy része a húszas éveiben jár, és senkit nem ismerek, aki úgy gondolkodik, ahogy te leírtad.
2018. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Ez inkább arra magyarázat, hogy akkor és azzal dugok, akivel akarok. Kapcsolatban, ez nem igazán elfogadott.
2018. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Manapság akármit is gondol az ember, talál egy réteget, aki elfogadja a gondolatait és támogatja. Akármekkora marhaság is az.

Ismerek ilyesmi embereket. Nem tudnak kiépíteni normális párkapcsolatot, ezért a múltbéli kudarcaik miatt mantrázzák, hogy nekik nem kell párkapcsolat, mert nem fér bele az életükbe. Hétvégén a 2-3 napos bulizás, hetente mozi, 1-2 naponta kávézás belefér az életükbe.

2018. jún. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
47%

Ezt általában a sikertelen emberek tolják.

Vagy azok, akik szégyellik, hogy bejön nekik a szingliség(azaz hogy össze vissza dugnak)

2018. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező, ez sajnos így van, örülök, hogy te is hasonlóan gondolkodsz, mint én. Rengeteg szempontból mások a mai 20-asok, mint a 70-90-es években az öntudatos, felelősségvállalós, mimimális minőségi kultúrával rendelkező fiatalok. Az egyik ok az amúgy, hogy a gyorsított média (okostelók, kütyük, aplikációk, stb.) egy még nagyobb hamis világként szippantja be őket és leginkább a 20-30-as srácokat, ez észrevehető a fizetős online társkeresőkben, szexkapcsolat keresőkben, kaszinókban, stb., teljesen függővé teszik őket, maximális boldogságforrást(!!) biztosítva nekik ezzel. Éppen a 80-as években kezdődtek ezek a manipulatív eszközök amúgy, a régi filmek és pl. tévés és zenei média 70-80-as évek tartalmi minősége(!) ezt nagyon is jól mutatja.
2018. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

#5: Azért ez a logika több sebből vérzik...

A 20-30-as srácokat pont ugyanannyira szippantja be, mint ugyanezen korosztályba tartozó nőket.

A régi cuccok sem voltak annyira tartalmasak, rengeteg trash film készült, csak nem azokra szoktunk emlékezni, mert eltűntek a süllyesztőbe. Ez a tipikus "régenmindenjobbvót" dolog nem igaz.

2018. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én sem ebben látom az okát. Régen sem volt minden jobb, szerintem csak annyiban, hogy akkor még volt az emberekben egyfajta összetartás párkapcsolati szempontból is, illetve nagyobb szégyennel járt és kevésbé fényes jövőt jósoltak az ilyen szabadonkúrokérzelemnélkül embereknek. Régebben ez linkségnek számított, ma már kb megtapsolnak, hogy milyen felelősségteljes vagy, hogy a munkádra figyelsz a szerelem helyett és nek hagyod, hogy elcsavarják a fejed... Mintha szükségszerű lenne, hogy aki foglalt, az nem teljesít olyan jól minden szempontból, mint aki szingli. És igaza van az egyik válaszolónak abban is, hogy minden szemétre van idejük, a tinder randitól a haverokkal hajnalig züllésen át a többi szarságig, de kapcsolatra, arra nincs... Elég átlátszó.
2018. jún. 1. 15:49
 8/22 anonim ***** válasza:
Nyilván vannak azok a faszik, akik bele fognak férni az életükbe :D Valoban vannak olyan tarsak akik hatraltatjak az embert, pedig ketten gyorsabban kellene elorebb torni es nagyobb motivációval. Tudjanak szelhamoskodni a kozossegi oldalakon, tarskeresokon, de ezek nemis lesznek felesegnekvalok se anyaknak.
2018. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozom, PhD-zom, edzem és párkapcsolatban élek, összeköltözve. Az elmúlt 4 barátnőmre igaz az előbbi mondat, csupán a tanulás vonatkozása tér el.

29/F

2018. jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Én is hasonlóan vagyok, edzek, 2 egyetemet viszek egyszerre (nem könnyű szakokat), néha dolgozom, ahogy belefér, de igenis van 2 órám reggel meg este a másikra a legrosszabb időszakomban is és tudok nála aludni, vele ebédelni vagy csak beszélgetni, ha másképp épp nem tudunk találkozni. Nem tudom, én szeretnék családot és férjet és úgy gondolom, ahhoz, hogy valakiben megbízzak ennyire és eljussak vele erre a szintre, szükséges az, hogy lehúzzunk együtt pár évet és együtt túllegyünk ezeken a "próbákon" is. Dehát a srácok nem így gondolják és tényleg van az, aki erre hivatkozik, meg van az, akinek semmi dolga és valóban kicsinál azzal, hogy érémárá' meg társai.


De nem gondolnám magam olyannak, aki ne tudná megérteni, ha a másik csak pár órára ér rá vagy ne tudná ösztönözni a párját a munkájában és megkönnyíteni a dolgát akadályozás helyett.

2018. jún. 1. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!