Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen hülye a 20-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen hülye a 20-as korosztály?

Figyelt kérdés

Miért hiszik azt, hogy párkapcsolat mellett nem lehet ugyanúgy karriert építeni, dolgozni, tanulni? Miért rettegnek egy komoly kapcsolattól úgy, mintha a másik leprás lenne?


Honnan jött egyáltalán ez az idióta felfogás, hogy egy normális párkapcsolatra olyan sok idő és energia kell, hogy az hátráltat, elveszi a figyelmet a tanulástól, munkától, nem hagy időt a hobbiknak vagy épp túl sok pénzbe kerül?


Volt már tartós kapcsolatom és soha nem volt ilyen problémám, sem nekem, sem a páromnak. Mi ez az idióta felfogás, hogy "nem alkalmas az életem egy kapcsolatra"? Csak szerintem egy szánalmas kifogás ez?


2018. jún. 1. 15:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%

Hogy az idősebb korosztály általánosítgasson éa jöhessen a bezzeg az én idömben dumával. Megsúgom: nem különb az idősebb korosztály sem, abban is van mindenféle (pl a feleségeiket szétcsaló tiszteletreméltó ferfiak...), csak a környezet más.

23/N

2018. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Ezt nem tudom. Akik az általánosítgatás miatt háborognak, lapozzanak tovább. Ha felteszek egy olyan kérdést, hogy miért barnahajúak az emberek, akkor sem arra vagyok kíváncsi, hogy "dehát én szőke vagyok", hanem hogy valaki elmagyarázza, hogy miért fordulnak elő a barnák olyan nagy arányban. Vagy miért vannak egyáltalán.


Amúgy meg, 22 vagyok, úgy "szidom" ezt a korosztályt, hogy a tagja vagyok még bőven.

2018. jún. 1. 17:18
 13/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem mindenki olyan habitusu, mint te, hogy 2 egyetemet csinal, edz, dolgozik, stb, emellett meg parkapcsolatot is akar. En a feletol elfaradnek, estere hulla lennek, es a hatam kozepere nem kivannek a nap vegen senkit, csak az agyamat. Inkabb utasitsanak el, mint hogy belemenj, aztan ugy erezd, elhanyagolnak.
2018. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
69%
Én csak a tanulás részéről tudok nyilatkozni. Nálam tényleg igaz, hogy csak a tanulás miatt nem szeretnék párkapcsolatot. Nem kifogást keresek, amiért sikertelen vagyok, mert bármikor lehetne barátom, ha egy kicsit is megerőltetném magam társkeresési téren. Nem, nem csak a kötöttségek alól szeretnék kibújni, nem is szexelek senkivel. Egyszerűen most tényleg nincs helye egy kapcsolatnak az életemben. Hozzáteszem, egy nehéz szakra járok egyetemen, koliban lakom, reggel órákra megyek, utána estig tanulok. Ez a programom 24/7, vizsgaidőszakban nyilván az órára járás nélkül, több tanulással. Már az ismerkedéssel is problémám lenne, hol ismerkedjek? Otthon, mikor ülök és tanulok? A könyvtárban, miközben ülök és tanulok? Vagy mikor a könyvtárból sétálok haza? Persze, eljárhatnék bulikba meg ismerkedni és szakíthatnék időt bármire, de akkor meg nem tanulnék ennyit, és jelenleg nem annyira fontos nekem a párkapcsolat téma, hogy emiatt hanyagoljam a tanulást.
2018. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
#14: Lány vagy, ugye?
2018. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#15 igen, miért?
2018. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
#16: Minden mondatod tipikusan olyan volt, amit eddig csak lánytól hallottam. Amúgy semmi probléma, csak férfiként más a dolog :)
2018. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
13-14: az ilyen ember ne járkáljon el akkor randizni meg tinderre sem. Itt bukik az egész, hogy mi az anyámat ismerkedik meg jár randira, ha annyira elfoglalt?
2018. jún. 1. 20:49
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fenn tinderen, nem randizom, nem ismerkedem. Nem is értem, hogy a válaszom melyik részéből gondoltad ezt.
2018. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező arra még nem gondoltál, hogy nem minden ember egyforma?! Hidd el nem minden ember célja az, hogy családot alapítson és szaporodjon. Valaki a karrierében látja a jövőjét nem a családban. És ezt el kell fogadni, foglalkozz a saját a dolgoddal. És ne mond meg másoknak, hogy mit tegyen, mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja. Ezért ne fájjon a fejed.
2018. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!