Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azokhoz szól a kérdésem, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz szól a kérdésem, akik egyik napól a másikra leléptek online ismerkedés során, tiltották az illetőt, akivel leveleztek, stb. , mi vezetett ehhez a lépéshez, milyen előzményei voltak?

Figyelt kérdés

Egy kicsit sem bántátok utána, nem volt bűntudatotok? Nem gondoltatok abba bele, hogy érezheti mégis magát az, akit így hagytatok faképnél?


Természetesen azokhoz szól a kérdés, akik hosszabb levelezésbe bonyolódtak, amely hetekig, akár hónapokig tartott, és azután döntöttek a köddé válás mellett.


Én most vagyok túl egy ilyenen, és higgyétek el, hogy nincs annál rosszabb, mint mikor látszólag minden passzol, még csak egy kis idő választ el az élő találkozóig, majd a másik fél gondol egyet, szépen eltűnik, de úgy, hogy le is tilt, hogy még üzenni se tudj neki.



2018. jún. 19. 14:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Volt pár ilyen, mondjuk olyan "komolytalan" helyen, mint a tinder, ahonnan, ha megakad a beszélgetés, könnyen eltűnik az ember. De ez nem bántott.

Én sose tiltottam rögtön illetőt, vagy megmondtam tisztán, hogy mi a helyzet, vagy hagytam "elhalni" a dolgot, de azok úgyse működtek volna.

Viszont velem eljátszották, egy 'haverom', akit élőben ismertem meg közös ismerős révén, fél évig minden nap beszéltünk, lelki támogatást nyújtottunk egymásnak, eljártunk kocsmázni is, aztán egyik napról a másikra nem írt, végül már nem is válaszolt ha én írtam, el se olvasta, nem reagált. Azóta se tudom, hogy miért, és iszonyúan fájt, fáj néha most is. Nagyon szemét húzás. Nyomós ok nélkül nem csinálnám meg senkivel... a lélek meggyilkolása.

2018. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Én tettem ilyent. Mindig is utáltam ha valaki eltűnik de egyszerűen nem láttam értelmét a dolognak.

Majdnem egy évig beszélgettünk, nem találkozni akartunk csak leveleztünk, néha hívtuk egymást s beszélgettünk.

Mindig voltak furcsa kijelentései miszerint vonzódik a gyilkosságokhoz na gondoltam hát flúgos, és elviccelte ezeket a dolgokat.

Egy este felhívott, hogy ő kitalálta valakinek fizet aki megfogja ölni s elkezdte kéjesen ecsetelni, hogy mit talált ki.


Na itt lett elegem. Tudtam hogy nem képes rá de beteg. Nem volt szükségem ilyenre az életemben. Tiltottam és onnantól nem beszéltem vele. Egy év múlva valahogy ránéztem az adatlapjára, még mindig aktívan fenn volt, lám még mindig élt.

2018. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy hazúdós pcsa! Pár hónapig csevegtünk a neten. Aztán mindenhonnan letíltott.
2018. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert így a legegyszerűbb megszabadulni valakitől. Nem meri vagy nem akarja megmondani mi baja veled. Gerinctelen viselkedés.
2018. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Én általában megmondom, de előfordult már, hogy csak tiltottam.1. Pl randi után amikor máshogy nézett ki a srác.

2. Amikor kibújt az álcából valaki és bukó primitív módon viselkedett.

3. Egy srác randi után beteges, számomra ijesztő módon ragaszkodott hozzám. Ne legyen félreértés, szerintem jó kifejezni a véleményünket, benyomásunkat, csakhogy ez már megszállottság határán volt.

2018. júl. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"Én itt naponta tiltok,küldik az altestüket,szexuális ajánlatukat,a gyakori nem szexpartnerkeres szerintem. Sokan a facebokot is annak tartják,megjelöl rám ir, dugunk? Hát nem,erre tárgákorkodik h szüz k vagyok stb,hát megy a tiltás. Néhány féreg azt hiszi h minden nő alanyi jogon az ő segédeszköze..."


Ú, ez jogos. A barátnőm hetente kap ehhez hasonló értelmes üzeneteket.

- Szia! Van kedved dugni?

- Jo csak vagy, talalkozzunk

- Hú, annyira szep vagy, mar most szerelmes vagyok beléd, te Istennő.

- Csá

- Hello mizu.

- Szia! *itt normális ismerkedési kérés jon sok mondatban, valaszt kap: Van baratom, ne haragudj* ... Tudtam hogy te is egy ri**nc vagy, csak szorakozol velem, akkor minek valaszoltal ...


2018

2018. júl. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is jó párszor eljátszották már ezt (ezen az oldalon is), és bevallom, rosszul esett. Akadt olyan csaj, akivel csak leveleztünk, aztán pár hét után megkérdeztem, hogy folytathatjuk-e pl. fb-on, mert kíváncsi vagyok rá. Mondta, hogy igen, megjelöltem, másnap reggel jött az e-mailemre az értesítés, hogy visszaigazolt, de ott már nem tudtam neki írni, a profilját is elérhetetlenné tette, és valószínűleg itt is tiltott. Semmi rémisztő nincs a profilomon, én sem vagyok bűnronda, sosem mutogatom magam pl. itt sem az üzenetekben, normálisan el tudok beszélgetni azokkal, akik erre nyitottak, szóval nem értem. Többször volt már olyan, hogy kb. minden nap írtunk egymásnak, aztán egyik napról a másikra nem válaszolt az illető. Ha némi hallgatás után rákérdeztem, akkor vagy válaszoltak, vagy nem, ha igen, akkor sokszor az is humbug volt. Igazából én már nem tudom, mikor teszek jót, és mikor rosszat, nem akarok senkit sem lerohanni, időt akarok hagyni egymás megismerésére, de úgy látom, az se jó, ha kicsit lassabban szeretnék haladni, és nem rögtön egy találkozót akarok összehozni egy vadidegennel. Legutóbb úgy tűnt el egy csaj, hogy nem mert nekem képet küldeni magáról, mert hogy ez szerinte óriási feladat lenne, viszont az ilyen gyáva emberek meg minek siránkoznak, hogy szar az életük, meg minek vágynak társra, boldogságra, ha még ennyiben is képtelenek legyőzni a félelmeiket, tényleg nem tudom, hogy az ilyenek miben reménykednek, mit gondolnak a jövőjükről. Nyilván én sem vagyok tökéletes, de próbálom megismerni a másik embert, aktív vagyok a beszélgetések során, nem szokásom bunkózni, másokat zaklatni, úgyhogy nem értem, miért az eltűnés/letiltás a "jutalmam" az esetek nagy részében.
2018. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!