Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azokhoz szól a kérdésem, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz szól a kérdésem, akik egyik napól a másikra leléptek online ismerkedés során, tiltották az illetőt, akivel leveleztek, stb. , mi vezetett ehhez a lépéshez, milyen előzményei voltak?

Figyelt kérdés

Egy kicsit sem bántátok utána, nem volt bűntudatotok? Nem gondoltatok abba bele, hogy érezheti mégis magát az, akit így hagytatok faképnél?


Természetesen azokhoz szól a kérdés, akik hosszabb levelezésbe bonyolódtak, amely hetekig, akár hónapokig tartott, és azután döntöttek a köddé válás mellett.


Én most vagyok túl egy ilyenen, és higgyétek el, hogy nincs annál rosszabb, mint mikor látszólag minden passzol, még csak egy kis idő választ el az élő találkozóig, majd a másik fél gondol egyet, szépen eltűnik, de úgy, hogy le is tilt, hogy még üzenni se tudj neki.



2018. jún. 19. 14:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
93%

Engem tiltott egy srác,mert egy másik udvarlóm (akiről tudott,és egyikkel se volt semmi,csak ismerkedtünk) betlalálta és ahelyett,hogy szólt volna róla,inkább letiltott,majd hónapok után újra kivett a kukából,persze én csak akkor tudtam meg a storyt,de elküldtem.

És én is akkor szoktam tiltani amikor nem hagynak békén azzal,hogy ilyen olyan képeket küldjek. Illetve egy előttem szólóhoz csatlakozva... Egy srác egyszer nem hitte el,hogy élő személy vagyok,mert nincsen Viberem,se Intsám... 😂

2018. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
95%
Én itt naponta tiltok,küldik az altestüket,szexuális ajánlatukat,a gyakori nem szexpartnerkeres szerintem. Sokan a facebokot is annak tartják,megjelöl rám ir, dugunk? Hát nem,erre tárgákorkodik h szüz k vagyok stb,hát megy a tiltás. Néhány féreg azt hiszi h minden nő alanyi jogon az ő segédeszköze...
2018. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
93%

"Élőben is megadja az ember az alapvető tiszteletet a másik felé azzal, hogy válaszol ha kérdezik vagy megszólítják, illetve ha nem akarsz a másiktól már semmit, akkor finoman de egyértelműen közlöd azt."


Lehet, hogy egy nagy tahó vagyok emiatt, de én élőben is szó nélkül lelépnék mondjuk egy randiról, ha a majdnem ismeretlen pasi minden előzmény nélkül előkapná a farkát vagy egy normális beszélgetés közben elkezdene a szexuális életemről faggatni.

2018. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
70%

Egyáltalán nem bántam, tapadt rám, mint a szurok, 1 nap alatt 60 lelkizős üzenetet kaptam és arról álmodozott, hogy hogy fogja megérinteni a kis arcomat randin.


Én nem kérek a cringe-ből. Az ilyen mániákus embereknek nem fogom a szájába rágni, hogy amit csinál, az röhej, mert normális ember érzi.


Eleinte normálisan elbeszélgettünk, aztán elkezdett spamelni. Meguntam.


Amúgy általában ha lelépek szó nélkül, annak van egy 3-4 napos néma/egyszavas előzménye. Ilyen akkor szokott lenni, mikor megundorodok az ottani emberektől és egyre kevesebbet nézem az oldalt. Ha valaki "csak" szimplán szimpatikus, hagyom úgymond veszni a sok paraszttal együtt és nem vacakolok tovább. De ez van akkor is, ha találok egy érdekesebb embert, akivel átmegyek fb-re, a többiek meg elhanyagolódnak.

2018. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
35%

"Lehet, hogy egy nagy tahó vagyok emiatt, de én élőben is szó nélkül lelépnék mondjuk egy randiról, ha a majdnem ismeretlen pasi minden előzmény nélkül előkapná a farkát vagy egy normális beszélgetés közben elkezdene a szexuális életemről faggatni."


Gondoltam egyértelmű, hogy épelméjű emberekről van szó jelen esetben. Nyilván ha ilyet csinál valaki akkor én is lelépnék. Bár azért a szexualitásról beszélgetni szerintem nem problémás akár első randin se, de ha te nem akarsz róla beszélni és erőlteti tovább, akkor jogos.

2018. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
#15 épelméjű embereket nem szoktam szó nélkül tiltani :)
2018. jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Olyan előfordult már, hogy valakivel írtunk egymásnak, de miután egyre kötekedőbbé vált, és többszöri kérésem ellenére sem fejezte be, közöltem vele, hogy nem szeretnék tovább „beszélgetni”, vele. Szó nélkül soha nem tiltanék senkit, úgy hogy előtte nem magyaráztam meg, miért nem folytatom. Ez természetesen azokra vonatkozik, akikkel előtte már többször volt levélváltás, nem az olyanokra, akik egyoldalúan írnak például valami szexuális jellegűt ezen az oldalon privát levélben (ott nem érzem, hogy magyarázkodnom kellene).
2018. jún. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
De amúgy, de akartam is írni, de elvitt az élet, elvitt a Világ; és most már nem tudom, melyik volt az ő felhasználóneve; nagyon hosszú lenne visszakeresni. (ez pl régen volt)
2018. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
93%

Volt ilyen igen. Hetek óta ismerkedtünk, jókat beszélgettünk, kb minden nap, már randira is hívott, aztán hirtelen eltűnt. 2 hét múlva megjelent újra és rám írt, hogy mizu.

Rákérdeztem, hogy mit akar, erre írta, hogy hát beszélgetni, mint eddig. De mondom 2 hete eltűntél és egy büdös szót se szóltál. Bevallotta, hogy összejött egy csajjal, párszor megdugta, de a lány elkezdett szerelmet vallani neki meg tapadni rá, ezért szakított vele. Félt, hogy megharagszom amiért összejött valakivel és nem merte elmondani. Én mondtam, hogy oké. Elbeszélgettünk, majd miután elköszöntünk azzal, hogy majd holnap rám ír, letiltottam és nem kerestem többet. Az smseire se válaszoltam. Végül felfogta pár nap után, hogy ennyi volt részemről.

Nem azzal volt bajom, hogy összejött valakivel, hisz mi ketten nem voltunk egy pár, sose találkoztunk, csak neten ismerkedtünk, DE akinek nincs arca közölni mi a helyzet, csak eltűnik x hétre, majd kb úgy csinál mintha mi sem történt volna, azt én nem tartom méltónak arra, hogy elköszönjek tőle, és így szakítsam meg az ismerkedést. Nem volt bűntudatom.

Amúgy velem is csinálták ezt, bár annak nem volt ilyen durva oka, egyszerűen csak eltűnt az ember, de őszintén szólva nem érdekelt a dolog. Ismerkedtem tovább mással. Aki neten ismerkedik, annak meg kell tanulni lerázni magáról az ilyesmit és nem beleélni magát.

Mellesleg bármikor megtörténhet akkor is, ha valakivel élőben ismerkedsz. Egyszerűen mindenhonnan letilt, nem veszi fel a telefont és nem találkozik veled többet. Engedd el, tök felesleges agyalni rajta. A lényeg, hogy eltűnt. Fogd fel úgy, hogy nem ő volt az akivel találkoznod kell:) Nem kell ennyire tragikusan hozzáállni és drámázni egy kvázi ismeretlen ember ejtése miatt.

2018. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Nem volt semmi előzménye részedről? Minden szép és jó volt, nem bántottad meg, nem tettél semmit ami miatt azt gondolhatta, hogy ő ebből többet nem kér?

Most csak saját magamból indulok ki. Épp ma tiltottam le valakit akivel hosszú ideig leveleztünk és szóban volt már a találkozó. De annyit bántott, hogy a sok csodás dolog ellenére már nem tudtam szemet hunyni fölötte. Már réges rég tiltanom kellett volna, ehelyett mindig csak tűrtem, nyeltem a gyalázkodásait, megbocsátottam neki mert szerettem. Kár volt. Annyiszor eltűnhettem volna egy szó nélkül letiltva őt, de nagyon a végsőkig tűrtem.

Nálatok szó sincs ilyesmiről?

Ha mindne klappolt és minden rendben volt, én sem értem a tiltást.

2018. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!