Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek anya típusú nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek anya típusú nők?

Figyelt kérdés
Lehet ciki 33 évesen de elég más vagyok, valahol a páromban is az anyukámat keresem mert olyan nőre vágyok mint az anyukám aki gondoskodó nagyon ha baj van ott van mellettem megvigasztal ha sírok ha izgulok ott van mellettem nyugtat kiszolgál és babusgat
2018. jún. 14. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Léteznek
2018. jún. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek nyilván, de velük sincs minden rendben, ha a párjukban a gyereküket látják...
2018. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Vannak gondoskodó kedves nők. Csak már mind foglaltak.
2018. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%
Léteznek, de ők saját gyerekre vágynak, nem egy 33 évest akarnak örökbe fogadni, aki alkalmatlan apának.
2018. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A párom is ilyen volt, anyukája alkoholista volt, vhol érthető, én meg eleve a gondoskodó tipus vagyok mindenkivel.....ő imádta hogy ilyen vagyok ettől függetlenül azert nem egy nagy gyereket láttam benne és amugy meg eléggé férfi volt. Sose zavart.
2018. jún. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!