Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Léteznek olyan nők, akik...

Léteznek olyan nők, akik vállalnának közös gyereket meleg férfival?

Figyelt kérdés
(A kérdés nem társkeresés stb., merőben elméleti.) Arra vagyok kíváncsi hogy vannak e olyan nők, akik szívesen vállalnák egyedülálló meleg férfival közös gyereket. Anélkül hogy le kéne mondaniuk utána a kisbabáról. Vagyis nem béranyaságra gondolok. Hanem pl. magányos nők akik szeretnének gyereket, vagy olyanok akik együtt éreznek a melegekkel, ilyesmi. :)

2018. jan. 5. 23:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ismerek ilyet. Közösen nevelik a gyereket. Apuka majdnem mindig ott van délután az esti alvásig és hétvégenként sokat van nála.
2018. jan. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Elég kétségbeesettnek, ugyanakkor önzőnek kell ehhez lenni.
2018. jan. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Ez már a végső kétségbeesés, meleggel gyerek mert azt gondolja hogy neki sosem lesz már rendes kapcsolata.

A meleg férfitól is furcsa de az ő álláspontja "érthetőbb", hisz neki más út saját gyerekre nem igazán van.

De tény hogy eleve patchwork családba szülni egy gyereket fura.

2018. jan. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Nem azért mert kétségbeesett vagyok, hanem egyszerűen nem akarok férjet - egy olyan apa meg nem hiányzik aki nem is akarja a gyereket. De NEM kell férfi aki előbb- utóbb cselédnek nézne. Nem tartanám távol a gyerektől az apját, ha meggyeznénk hogy én nevelhetem.
2018. jan. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Ezen már én is gondolkodtam, hogy ha 32 éves koromig nem találok olyan férfit akivel családot tudnék alapítani, akkor szóbajöhet ez az opció is. A melegeket meg teljes mértékig elfogadom, úgyhogy én nem zárkóznék el egy ilyen megkeresés elől. Persze alaposan átbeszélve a témát.
2018. jan. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
32 évesen te már temeted magad utolsó? Mert ha úgy hozza a sors hogy 34 évesen ismersz meg valakit? Lehet hogy sok pasinak pont az lesz majd a veled való kapcsolat gátja hogy közlöd majd hogy annyira rettegtél az egyedülmaradástól hogy felcsináltattad magad egy meleg fiúval. Hidd el, akkor már nem is lesz kapcsolatod...és nem a meleg apa vagy a gyerek miatt, hanem a te gyerekes felfogásod miatt.
2018. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
Nonszensz. Milyen csaladkepe lesz a gyereknek. Plane ha fiu. Akinek ferfi pelda kell. Ketsegbeejto maga az otlet is
2018. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

6os, de jó hogy így ismersz. Nos, leírom, akkor, bár nem hiszem hogy bármi közöd lenne hozzá.

Van egy egészségügyi problémám, amivel, az orvos szerint, jobb lett volna 30 éves korom alatt gyereket vállalni, már ha akarnék egyáltalán, mivel az erre a betegségre szedett gyógyszer egyre jobban tönkrevágja a májamat, és egyéb belső szerveimet, ami által kockázatos a gyerekszülés. A doki mondta hogy a 32-33 az utolsó időpont, mikor még 70%nál nagyobb az esély arra hogy én és a gyerek is mindketten életben maradunk. Ugyan ebből az okból nálam nem játszhat hogy csak úgy teherbe esek, mert a gyógyszer 90%-ban vetélést, és mentális retardációt okoz a magzatnál, tehát előtte át kell állnom egy másfajta gyógyszerre, amit nem adnak csak úgy.

De köszönöm, hogy te már ennyiből eldöntötted, hogy én gyerekes felfogású vagyok.

2018. jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

7es!

Miért ne lenne férfi minta előtte? Azért mert nem élnek együtt?

2018. jan. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
8, és a májad állapota csak a terhességnél számít? Igazán felelős gondolkodásra vall krónikus betegként gyereket vállalni úgy.
2018. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!