Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Léteznek olyan nők, akik...

Léteznek olyan nők, akik vállalnának közös gyereket meleg férfival?

Figyelt kérdés
(A kérdés nem társkeresés stb., merőben elméleti.) Arra vagyok kíváncsi hogy vannak e olyan nők, akik szívesen vállalnák egyedülálló meleg férfival közös gyereket. Anélkül hogy le kéne mondaniuk utána a kisbabáról. Vagyis nem béranyaságra gondolok. Hanem pl. magányos nők akik szeretnének gyereket, vagy olyanok akik együtt éreznek a melegekkel, ilyesmi. :)

2018. jan. 5. 23:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#4 es #5! Szívből kívánom hogy sikerüljön nektek :)
2018. jan. 6. 14:35
 12/14 A kérdező kommentje:
#6; #7 szégyeljetek magatokat, hogy ismeretlenül sértegettek másokat, főleg egy betegségéről őszintén író lányt... masreszt attol hogy valaki meleg,attol meg ferfi marad...
2018. jan. 6. 14:38
 13/14 anonim ***** válasza:
61%

Az egyik rokonom a huszas évei elején van, leszbikus. Neki nagyon más lehetősége az örökbefogadás mellett nincs, minthogy spermadonort keressen majd. Még nem aktuális a kora miatt, de tudja, hogy szeretne gyereket.


Ha úgy dönt, hogy vér szerintit, akkor lehet, hogy a megoldás a következő lesz: Egy barátot (szexuális orientáltsága lényegtelen) megkérnek, hogy adjon egy pohárba mintát, aztán fecskendővel megoldják a bejuttatást. Ezt párszor ismételni kell, hiszen normál úton se azonnal esik teherbe egy nő, de a jelenlegi jogszabályok mellett nem igazán lesz más lehetősége anyává válni.


Drukkolok majd neki, mert a mi gyerekünkkel nagyon tündérien viselkedik, már most látom, hogy jó anya lenne.

2018. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
14%

Szegyenlem en magam, ha majd kell valamiert. De ezt majd en eldontom, ne te :) leirtam a velemenyemet, nem kertem repostot ra. Valaszoltam a kerdesre. Szerintem nonszensz ez a dolog. Kerdes? Valaki? Nincs. Oke

Koszonjuk a kioktatast csak senkit nem erdekel, nem ezert irt ide senki. Ellenben a kerdesre valaszoltam. Csokoltatnam a kotekedoket.

2018. jan. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!