Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lesz azokkal az elkeseredet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz azokkal az elkeseredett nőkkel, akik az online tárkereső felületeken próbálkoznak be a pasiknál?

Figyelt kérdés

Annyi "férfi" sír itt, hogy ronda stb és nem kell senkinek, ezért teszem fel ezt a kérdést.

Szóval szerintem ennél lejeb már nincs, hogy egy nő írjon elsőre, és itt nem a "cicababákra" gondolok.

Mi lesz az ilyen sokszor nem előnyös, és túlsúlyos külsővel próbálkoznak?


2018. jún. 9. 16:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem kell vékonynak lenni,én a gömbölyű formákat szeretem,a szexulis kisugárzás fontosabb számomra mint egy gyönyörű arc... 37F
2018. jún. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Feleslegesen aggodsz a nokert.
2018. jún. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Soha életemben nem voltam vékony. Ne mondom, hogy el voltam hízva teljesen, de volt rajtam fölösleg mindig, egész életemben. Az arcom szép és tudtam, hogy kell felöltöznöm ahhoz, hogy jól nézzek ki.

16 éves korom óta mindig volt pasim, jelenleg már férjnél vagyok és van 2 gyerekem.

2018. jún. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Miert lenne elkeseredett egy no,ha tatrsasagra vagyik es szexre es a cel erdekeben o is lep? Miert kene megvarnia ,amig az elet elmegy mellette. Azert mert vki fullos cicababa,meg kezdemenyezhet. Budapesten mar elfogadott,h a nok is ugyanugy kezdemenyeznek.

N

2018. jún. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Te bolond vagy! A nők elhízva is találnak férfit. Viszont fordítva lehetetlen.
2018. jún. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!