Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lesz azokkal az elkeseredet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz azokkal az elkeseredett nőkkel, akik az online tárkereső felületeken próbálkoznak be a pasiknál?

Figyelt kérdés

Annyi "férfi" sír itt, hogy ronda stb és nem kell senkinek, ezért teszem fel ezt a kérdést.

Szóval szerintem ennél lejeb már nincs, hogy egy nő írjon elsőre, és itt nem a "cicababákra" gondolok.

Mi lesz az ilyen sokszor nem előnyös, és túlsúlyos külsővel próbálkoznak?


2018. jún. 9. 16:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Utolsó mondat még egyszer, érthetően. :D


Mi lesz az ilyen sokszor nem előnyös, és túlsúlyos külsővel próbálkozó nőkkel?

2018. jún. 9. 16:30
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
De van "lejeb", ha veled kezdenek.
2018. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
Egyrészt, úgyis találnak valakit. Másrészt, feljönnek gyk-ra frusztrált hozzászólásokat írni! :D
2018. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én komolyan sajnálom őket. Mindig eszembe jut, amikor itt a gyk-n olvasom a sok elkeseredett kretén kisfiú siránkozását, hogy nem megy a csajozás.
2018. jún. 9. 16:37
 5/15 A kérdező kommentje:
Szánalmas amúgy, jönnek a privátok. Nevetséges. :D
2018. jún. 9. 16:38
 6/15 anonim ***** válasza:
Melyik ez az oldal mert nekem még egy nő sem írt pedig nem vagyok egy bányarém elvileg? ...
2018. jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%

Fogyjon le akkor ha túlsúlyos. Ha arcra nem bányarém, és vékony alkatú, tuti fog magának valakit, vagy legalább próbálkozni fognak náluk.

Ugyanez vonatkozik arra a férfiakra is, akik azt mondják, hogy azért nincs párjuk, mert vékonyak. Menjetek el edzeni, basszuskulcs, moszkvics slusszkulcs.

2018. jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem a nálam könnyebb lányok jönnek be. 70 kg vagyok, alatta bármi jöhet.

Persze lehet vki 70 felett is, ha lefogy.

De azt meg nem várom el, hogy értem fogyjon valaki, mert úgyse fog...:D

2018. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
Lol. Ez a kérdés szánalmas. Sajnálod az ugyanolyan csajokat, de szidod az ugyanolyan srácokat... :D És még komolyan arról beszélnek egy csomóan, hogy mekkora nőgyűlölet van az oldalon?
2018. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyedül maradnak, mert csak a legjobban kinéző férfiaknál próbálkoznak társkeresőn is.
2018. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!