Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Na ezért nem lehet veletek Tinderen ismerkedni. Most komolyan, mit vártok?

Figyelt kérdés
[link] Ez most volt kb 1 órára. Nem sokra rá törölt is... pedig nagyon aranyos volt a képein...

2018. jún. 3. 18:12
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

#7-nek kattints a képre és kinagyítja ;D

#9 Lehet van benne valami ^^ M'lady *Tips fedora*

2018. jún. 3. 18:27
 12/21 anonim ***** válasza:
93%
Nekem elég erőltetettnek tűnik a szöveg. Kicsit szekunder szégyen fogott el olvasva.
2018. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
97%

#10

Nem vagyok csaj nem tudom miből jött le ez neked. Az első két mondatában porig alázza magát, hogy micsoda balfék és egy nő max véletlen állhat szóba vele. Önbizalom, önértékelés a béka segge alatt. Nem tudom melyik csajnak jön ez be.

2018. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%

Most komolyan, te mit vársz?


Ja, várj, van valamim neked:


*átad*Az ország legtehetségtelenebb udvarlója*átad*


Eddig az enyém volt, gratulálok neked!

2018. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ezt még gyakorolni kell! :D
2018. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
"#7-nek kattints a képre és kinagyítja ;D" - Telefonon nem lehet ennél jobban, csak ezért meg nem kapcsolom be a laptopot :D Ha valaki ráér leírhatja mivel próbálkozott csajozni
2018. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyen csinálod ember. Persze, hogy nem ír vissza erre. Ez azt mutatja, hogy normális csaj.
2018. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit írt neki? Törölve van a kép :(
2018. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Törölve lett a kép :c
2018. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében szia alexandra mar 8 perce fogalmazom hogy mit kene irnom neked de ez nincs kozte a tehetsegeimnek meg meg vmi hogy gyorsan ir mielott rajon a csaj hogy rossz iranyba huzott. Csaj meg visszairt hogy szia oke :) erre kerdezo *suttog* azt kéne írnod hogy jo iranyba huztal vagy meg kene kerdezned hogy mik a tehtesrgeim *suttog* meg utana volt.meg vmi amire nem emlekszem. Rosszvolz olvasni is
2018. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!