Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Na ezért nem lehet veletek Tinderen ismerkedni. Most komolyan, mit vártok?

Figyelt kérdés
[link] Ez most volt kb 1 órára. Nem sokra rá törölt is... pedig nagyon aranyos volt a képein...

2018. jún. 3. 18:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Erre inkább én sem válaszoltam volna. Ne ripacskodj.
2018. jún. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
14%
Ne aggódj, a jóképű Janinak már azt részletezi, hogy este hogy fogja a farkát sz**ni.
2018. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Elég egoistán jön le, hogy megmondod mit kellett volna csinálnia, meg hogy rögtön oda legyen a tehetségedért.
2018. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
8%

Most komolyan, mit vársz a mai csajoktol, de tényleg...? Kommunikációt, intelligenciát?

Legtöbb annyira értelmes mint egy félbevágott avokádó. Van egy puncija, nyomulnak rá a pasik, a legtöbb amit akarhatsz, hogy szetrakja majd lelép. Nagyjából erre jók.

Kezdem érteni miért nem fárad sok férfi a bájcsevegéssel és küldi csak el a péniszét képen. Lehet többre megy vele mint az irkalassal.

Persze majd jönnek a gyakoris csajok, hogy ez csak egy eset (bár ők is előszeretettel hoznak ki egy, különálló esetet azonos szinten az általános semaval), pedig ugye marhára nem ritka.

Felesleges erőfeszítés ismerkedést kezdemenyezni.

2018. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
4%
Bár a csajszi sem tűnik túl eszesnek a képen...
2018. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Ez picit fura volt, hogy őszinte legyek, én nem írnék rá így senkire sem inkább..

Én viszont azt nem értem, amikor a beszélgetést legkisebb mértékben sem hajlandóak fenntartani, nem érdemi választ adnak a kérdéseimre, amire vissza lehetne kérdezni ismét, vagy esetleg ő kérdezne, aztán hirtelen unmatchelnek.. Nem tudom, mire számítanak olyankor.

2018. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajna nem tudom elolvasni, homályos.


De azért örülök hogy egyetlen csaj alapján alkottál véleményt minden nőröl. Mit várnék, volt már tinderről pasim, akkor valahogy mégis lehet velünk ismerkedni.

2018. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem annak szántam, csak mivel ti nők magatokról csak úgy simán nem meséltek ezért nekünk kell, viszont egyoldalú beszélgetést nem fogok senkivel se folytatni... Direkt úgy írtam ez első üzenetet, hogy többféleképpen is tudjon reagálni ha szeretne...
2018. jún. 3. 18:24
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Elég gáz szöveg. Egyből lejött neki, hogy nem sok nőhöz volt közöd. *Tips fedora* még hiányzott a végéről.
2018. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
10%

#9

Tudtommal pont azt szeretitek, legalábbis az itteni kommentjeitekbol.

2018. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!