Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Ez egy teljesen elméleti kérdés, nem fűződik semmilyen valós személyhez, csak hajlamos vagyok néha hülyeségeken (is) gondolkodni.


Szóval...Tegyük fel, hogy egész fiatal korotok óta rengeteg elutasítást kaptatok lányoktól/nőktől, olyanoktól is, akiket már gyerek korotok óta ismerte. Viszont az elmúlt pár évben nagy változáson mentetek át és már-már vonzó férfivé váltatok. Ez a nagy változás feltűnik mindenkinek és a következő helyzet elé kerültök: A lányok egy része, akik elutasítottak titeket, elkezdik keresni a társaságotokat, míg a másik fele passzív marad, de bejöttök már nekik is.


A kérdés a következő: Egy ilyen helyzetben orra alá dörgölnétek az érdeklődő lányoknak, hogy erről a "buszról" már régen lemaradtak? Illetve felkeresnétek gyerekes "bosszúból" azokat a lányokat, akiknek akkor nem jöttetek be, hogy az orruk alá dörgöljétek ugyan ezt?


2018. máj. 27. 15:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10


Igazából nem érdekel mit gondolsz erről, te azt látod, én pedig ezt. Te ott leszel majd boldog, én meg itt. Mi ezzel a baj?


Neked az a természetes közeged ahol ilyen óvodai összecsapások mennek, kirakatkapcsolatok meg felesleges közösségioldalas hencegések... Én már régen szakítottam ezzel a réteggel. Kevesebb ismerősöm van? Igen. Bánom? Nem. Hiányzik a "fész"? Nem.


És ez nem "hű de tökéletes" vagy ilyesmi, ennek is vannak árnyoldalai. De ez választható. Inkább ez, mint a kirakatvilág ahol mindent csak azért csinálnak, hogy "meg lehessen mutatni"...


Ha már a szavak - én a "pasi" szót nem tudom komolyan venni, olcsó női/tinilányújságos kifejzés.

2018. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki ne legyen bosszúálló kis görcs, nemtől függetlenül alapelvárás amit gondolom le sem kellene írni. Egy önmagával megbékült, letisztult, értelmes és értékes ember nem foglalkozik ilyen kisstílű ostobaságokkal. Gondolom vonzó férfivá válás azt jelenti hogy kigyúrtad magad, jobban öltözöl, ettől nőtt az önbizalmad ezért most már az is észrevesz aki eddig nem. Szaladj csak, állj bosszút akin csak lehet, nehogy már olyan felszínesek merjenek lenni, hogy értékelik az erőfeszítéseidet...
2018. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem.

Ez gyerekes, piti viselkedés, nagyon messze a férfiastól.

2018. máj. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!