Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha voltatok már hasonló helyzetben, ti hogyan cselekedtetek?

Figyelt kérdés

Fiatal férfi vagyok, jelenleg még tanulok egyetemen, de már nagyon a végén járok. 2 hete belekezdtem egy nagy életmódváltásba, hogy egy testileg és lelkileg is egészséges, boldog életet tudjak élni.


A problémám az, hogy nagyjából 12-14 éves korom óta zárkózott vagyok. Nem tudom, hogy miért, talán a kamaszkor lehetett az oka, de szépen lassan leépítettem a kapcsolataimat és magamba zárkóztam. Most itt vagyok 21 évesen és egyszerűen nem megy az ismerkedés. Jelenleg nincsenek közeli barátaim, akikkel gyakran tartanám a kapcsolatot, csak olyanok, akikkel félévente 1x találkozok. Lány barátaim egyáltalán nincsenek. Szeretnék nyitottabb és közvetlenebb lenni.


Ezen szeretnék változtatni, de nincsen ötletem, hogy hogyan tudnék ezen változtatni anélkül, hogy furán néznének rám. Budapesten tanulok és látom, hogy mekkora rohanás van a városban. Csak jönnek-mennek az emberek, szóval az utcán, tömegközlekedésen biztos furán néznének rám és nem értékelnék a közeledést.


Hol tudnék ismerkedni, barátokat szerezni? Nem szeretnék tolakodó lenni meg ráerőltetni magamat másokra, csak szeretném, hogyha könnyebben tudnék kapcsolatokat építeni. :)


Hobbym nem nagyon van. 1-2 héten belül, amikor több időm lesz, elkezdek majd edzőterembe járni, szóval arra gondoltam, hogy ez egy jó hely lenne, mert legalább olyan emberek között lennék, akiknek hasonló az érdeklődésük, de ezen kívül más ötletem nincsen.


2018. máj. 19. 19:11
 1/3 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
45%

Én eleve zárkózott vagyok, gyűlölök ismerkedni. Mégis hosszú évek óta van egy 4-5 fős szűk baráti köröm, s valaki mindig csatlakozik hozzánk, amikor a belvárosban trógerkedünk, vagy valamelyik közös hobbinkat űzzük. Ja igen, hobbik. FONTOS! LEGYEN HOBBID! Nekem is érdeklődési körökből sikerült összekukáznom ezt a néhány tök jó arcot. Kizárólag ennek az apró társaságnak köszönhetően mindig sikerül havi bontásban legalább 3-4 vadonatúj embert megismernem. Szóval ha nekem, mint zárkózott, introvertált, negatív embernek sikerül új embereket megismernem, akkor másnak miért ne jönne össze.


Ahhoz, hogy full egyedül maradj, legalább fél évre be kéne zárkóznod a szobádba. Se ki, se be. Valahogy nem tudom megérteni ezeket az embereket, mégis hogy csinálják, hogy nincs egy új ismerősük sem.

2018. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Komuvesek, kubik munkasok , festok kozott kedveltek az ilyen egyedek mint te.
2018. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit hasonló helyzetben vagyok én is, bár mondjuk nekem van pár haverom, őket még a volt munkahelyemen ismertem meg, de rajtuk kívűl nincsen nagyon más társaságom. Nemrég mondjuk párszor eljártam szórakozóhelyekre, de ott leginkább csajozni, és sok sikerem eddig nem volt. De mondjuk ott talán nem lehetetlen szerintem ismerkedni. Az utcai dolog viszont szerintem felejtős, mindenki rohan valahova, leráznak rögtön, márcsak reflexből is, ahogyan pl a szórólaposztogatókat meg a kéregetőket is leszokták.
2018. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!