Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is hasonló helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Jó napot kívánok mindenkinek.

Az a helyzet, hogy normál esetben ebben a kategóriában nem írnék ki kérdést, mert autós kérdéseket szoktam, de most úgy érzem már muszáj volt. Na mindegy nem is ez a lényeg, hanem le is írom akkor. Újabban eddig, csak otthon a többiek nyüstöltek még azzal, hogy mikor lesz már valakim stb.

Viszont mostanság már akárkivel beszélgettem kérdezték tőlem és elég sűrűn szóba került, hogy a lányokkal mi a helyzet, hogy álok velük és ilyenek.

Én meg mindig azt mondom, hogy sehogy. Azonban amikor ezt kijelentem, úgy tudnak rám nézni, mintha gyilkoltam volna, vagy én nem is tudom.

Mi lehet ennek az oka? Én nem értem sok embernek tényleg, csak a kapcsolatok körül forog a világ? Csak kérdezem, úgy csinálnak, mintha más nem is létezne és az a nézésük, mint a véres rongyra... Félreértés ne essék a lányok érdekelnek nyilván, csak valahogy nem tudnám elképzelni magam kapcsolatban, ez nem az én műfajom. Bocsánat, ha ezzel valakit elszomorítottam, csak akkor is nekem ez furcsa, hogy ezért már megszóltak, hogy mi van velem, meg stb.

A kérdés arra irányul, hogy mit lehet ezzel kezdeni, hogy ne kérdezgessék ezt állandóan, mert anno nem zavart, de újabban állandóan ezzel traktálnak még, hogy nem jó egyedül, meg mi lesz velem én megmondtam nekik, hogy inkább vagyok egyedül, minthogy becsapjanak, átverjenek és még lehetne sorolni.

Ha valaki tud ebben segíteni, hogy lehetne ezt a tudtukra adni, hogy ne kérdezgessék tőlem, akkor azt nagyon megköszönném.

Elnézést, ha hosszúra sikeredett, igyekeztem rövidre fogni.

Előre is köszönöm a segítségeket.



2018. máj. 10. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Tudom milyen ez. Engem is zaklatnak ilyen hülye kérdésekkel

Mert az emberek nem szeretik azt ami eltér a “normalistol”

Kinek mi a normális.

Egyedülálló vagyok és szeretek is az lenni

Engem nem zavar ha meglepődnek vagy sokkolom az embereket a nézeteim miatt sőt elvezem hogy nem úgy gondolkodom mint ők

Nem érdekel ha furán néznek ram vagy megjegyzéseket tesznek

Az ő problémájuk ha nem tetszik nekik nem az enyem

Ne foglakozz velük, mondd meg határozottan hogy hagyjak ezt a témát mert te neked jelenleg így jó így érzed jól magad ehez senkinek semmi köze

Jönnek az emberek azzal hogy jajj az ember társas lény stb

Miért csak akkor társas lény az ember ha kapcsolatban van? Nem hinnem

Nekem sokkal jobb egyedül kapcsolatban lenni szabadabb vagyok bármit megtehetek nem vagyok korlátozva semmiben . Se energiam se kedvem más érzelmeivel hisztievel foglalkozni hogy mindent úgy csinálni hogy jajj a másiknak jó legyen stb stb .

2018. máj. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Mit foglalkozol velük?! Sz*rd le ki mit gondol, a te életed, ha te így érzed jól magad ne foglalkozz azzal más mit mondd.
2018. máj. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

Szia!


Leginkább ugye társadalmi elvárás ez a párkapcsolatos dolog. De ha így megmondod, hogy neked nincs szükséged rá, egyelőre nem szeretnél komolyat stb.. akkor ez érthető dolognak tűnik. Én nem akadnék fenn rajta 🤔

Megvannak a szingliségnek is az előnyei. Randizgathatsz, lehet szexkapcsolatod, barátság extrákkal, egyéjszakás, bármi, ha úgy tartja kedved és a kiszemelt is benne van. Mi lenne ebben a rossz?

2018. máj. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is jó napot neked is! :-)


Másodszor elárulok neked valamit. Ha lenne valakid, akkor az lenne a következő, hogy azt kérdezgetnék, mikor lesz esküvő. Ha az esküvő megvolt, akkor jönne, hogy mikor lesz gyerek? Ha lenne gyerek, a második gyerek érkezése lenne a téma ... mindig lesz valami, hiszen az emberek sajnos nem a saját, hanem mások életével foglalkoznak.


Én ezt már nagyon egyszerűen kezelem, az ilyen kérdésekre mindig az a válaszom: Ez magánügy.


37/N

2018. máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. :) Az külön jól esett, hogy nem kaptam gúnyos megjegyzéseket és megfogadom azt amit írtatok. :)
2018. máj. 13. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!