Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Ez egy teljesen elméleti kérdés, nem fűződik semmilyen valós személyhez, csak hajlamos vagyok néha hülyeségeken (is) gondolkodni.


Szóval...Tegyük fel, hogy egész fiatal korotok óta rengeteg elutasítást kaptatok lányoktól/nőktől, olyanoktól is, akiket már gyerek korotok óta ismerte. Viszont az elmúlt pár évben nagy változáson mentetek át és már-már vonzó férfivé váltatok. Ez a nagy változás feltűnik mindenkinek és a következő helyzet elé kerültök: A lányok egy része, akik elutasítottak titeket, elkezdik keresni a társaságotokat, míg a másik fele passzív marad, de bejöttök már nekik is.


A kérdés a következő: Egy ilyen helyzetben orra alá dörgölnétek az érdeklődő lányoknak, hogy erről a "buszról" már régen lemaradtak? Illetve felkeresnétek gyerekes "bosszúból" azokat a lányokat, akiknek akkor nem jöttetek be, hogy az orruk alá dörgöljétek ugyan ezt?


2018. máj. 27. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem.


Szerintem a "jó pasiság" egyik alapfeltétele, hogy nem foglalkozunk már ilyen régi kicsinyes sérelmekkel, hanem boldogan élünk az aktuális lehetőleg valódi szerelmünkkel és a múlt akkor már picit se számít.


Amíg számít és a bosszún töröd a fejed, addig csak külsőre lehetsz "jó pasi", viselkedésre nem.

2018. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Részben hasonló helyzetben vagyok. Nem azt mondom, hogy régen nem találtam barátnőt, de voltak bőven elutasítások. Aztán idővel fejlődtem, javítottam magamon és ennek lett látható eredménye is. A külsőm változott, a belsőm nem igazán, mégis hirtelen megkaptam egyre több embertől, hogy érdeklem őket kapcsolat terén és milyen jófej vagyok.

Hát, előtte is pont ugyanolyan voltam...

És igen, jöttek olyanok is, akik azelőtt lekoptattak. Pár napig adtam alájuk a lovat és húztam az agyukat, aztán szembesítettem őket azzal, hogy mit veszítettek és milyen felszínesek. A többség eléggé elszégyellte magát.


Az #1-es válasz meg egy tökéletes sablonos tündérmese pasiról szól és nem egy jó pasiról. Ha ez alapján az 1 tulajdonság alapján lő be valaki másokat, hogy jó pasik, az egyrészt még önmagának is hazudik, másrészt feltételezi, hogy nem lehetnek az embereknek hibáik. Arról nem is beszélve, hogy valahogy soha a büdös életben nem hallottam, hogy valaki úgy jellemezte volna a jó pasikat, hogy nem állhatnak bosszút. (Plusz legyünk őszinték: Rengeteg agresszív és bosszúálló pasi után epekednek a nők.)

Esetleg valaki hallotta már bárki szájából, hogy Brad Pitt tök jó pasi, mert nem áll bosszút? Senki? Én is így gondoltam.

2018. máj. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem lekoptatnak most is de régen is...
2018. máj. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

#2


Szövegértésből beírhatsz magadnak egy szép nagy karót.

2018. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#4: Bizonyára, ha 95% feletti magyar érettségim lett, be is írok magamnak egyet. Meg szólok pár helynek, ahova írtam már cikket, hogy dobják ki őket, mert nem erősségem a szövegértés...

Esetleg kifejtenéd, hogy mit értettem félre?

2018. máj. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem tennék ilyet. Rettentő kicsinyes szerintem, bár engem sose ért olyan nagyon tragikus visszautasítás sose, szóval nem biztos, hogy releváns a válaszom:)


Felkeresni biztos nem keresnék fel senkit! Viszont akinek nem kellettem, az már nekem se kellene. Legalábbis párkapcsolatba nem mennék bele, annak fényében, hogy ismert, de nem fogta meg a személyiségem, akkor valószínűleg ez után se fogja.

2018. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

#5


Szerinted mi a jobb viselkedés, miután külsőre "jó pasi" lettél? Régi kicsinyes sérelmeken kattogni vagy boldogan élni azzal akivel már akkor találkoztál?


Miért fontos az a k***a bosszúállás? Felülemelkedni nem lehet?


Engem pl. fikarcnyit se érdekelnének régi visszautasítások, ha egyszer akkor és ott boldog vagyok.


Most van aki tényleg ilyesmi bosszúhadjáratokkal foglalkozik? Minek? Ez nem egy kicsit pszichológiai probléma? Egyetlen helyen láttam eddig ilyet, mégpedig a Simpson családban Moe esetében aki miután átplasztikázta az arcát felkeresett minden nőt aki valaha nemet mondot neki.


Szerintem aki bosszúra pazarolja az idejét az se nem boldog, se nem egészséges agyilag.


Most szerinted kivel lenne szívesebben egy nő (azonos külsőt feltételezve)? Aki boldog vele, vagy aki a kis gagyi bosszúit forralgatja közben? "Te Évi sétáljunk csak el még kétszer Margit háza előtt, had lássa milyen jó pasi vagyok, te meg milyen jó csaj és érezze csak rosszul magát"...

2018. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7: Oké és most a monológodban rátérnél arra, hogy a jó pasi kritériumaként hányszor hallottad, hogy egy pasi ne legyen bosszúálló? Mert a hangzatos beszéd egy általam feltett kérdésre sem válaszolt.

Nézzük már meg, hogy mi megy itt. Naponta jönnek elvárások terén a túlidealizált válaszok, miközben a valóságban egyáltalán nem azt látni, hogy ilyeneken függ a másik nem jó pasisága/jó csajossága.

Persze, nem egy szent, aki bosszút áll, de nem is Gandhi ugrik be az embereknek a jó pasi szókombináció hallatán.

Az meg, hogy a nő kivel lenne inkább együtt, gyakorlatilag tök független ettől. Elég felmenni a közösség oldalakra, hogy hány ember szereti a társával menőzni és hányan pakolják ki magukat tökéletesnek beállítva a netre. Ráadásul, durván sokan utálják a társuk exét és lazán belemennének egy orr alá dörgölős dologba. Nem egyszer láttam már ilyet és nem csak ribizliktől, hanem ciki-cuki visszahúzódó csajoktól is.

2018. máj. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8


Rossz körökben mozogsz. Errefelé a legtöbb pár nem ilyen szerencsére. Vagyis de, látom őket is, de ez a réteg jellemre is olyan, hogy a "fészen" kell élni, meg rajoskodni az új kocsival stb.


De nem mindenki ilyen ám.


És bosszú és bosszú között is van különbség. Ez kicsinyes bosszú.


Ha ilyesmiért jönne velem össze valaki, hogy máson "bosszút" álljon, elküldeném. Bár alapból nem kedvelem a bosszúállós-genyáskodó alakokat.


Bár azt alírom, hogy tényleg sok ilyen proli van akiknek ekörül forog az élete. El kell kerülni őket.

2018. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9: Ezt a rossz köröket hagyjuk. Sehol máshol nem láttam még annyi tökéletes embert, mint gyk-n. Itt mindenki a legjobb emberek között mozog, ha épp arról szól a kérdés és a legmagasabb morális szinten éli a mindennapjait.

Oké, de ezek a jó körök hol vannak?

A proli szót pedig nem igazán tudtam sosem komolyan venni.

2018. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!