Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-40 év múlva több megkesered...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 év múlva több megkeseredett idős macskás nő lesz az igények miatt mint amennyi most van?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan férfi van aki egy nőnek sem kell (egyébként lehet jogos hogy nem kell nekik ilyen férfi senkinek)

Kinek kell egy félénk, Kövér, céltalan, anyuka pici fia, buta, hűtlen stb. férfi. Pedig rengeteg ilyen pasi van.

Csomó nőt ismerek akik 30 felett vannak de semmi, próbálkoznak de senki nekik megfelelő férfi.

Társkeresőkön is csomó nő van de hiába. De gondoljunk bele jóval több nő van mintahány piacképes férfi, még az állítólagos férfi többlet ellenére sem.

Ezek a nők ugye inkább egyedül maradnak minthogy összejönnének egy ilyen férfival ezáltal gondolom több nő lesz egyedülálló öreg korára mint most mert régen egy nőnek nem voltak ekkora igényeik, mert nem volt ekkora hangsúly az önmegvalosításra, feminizmusra stb.


Lehet mondani hogy ez egy lúzer gyk-s hisztije de azért picit gondoljunk ebbe bele


2018. máj. 24. 11:51
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

"De jó példa a másoknak is szemetszúrt szöveg, hogy nehogymár a nőnek kelljen a férfit felszedni. Ezzel nincs semmi gond, ha valakinek szimpatikus."


De, ez egy elég pökhendi és szexista hozzáállás :) persze néhány nő úgy gondolja, neki joga van szexistának lenni.

2018. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

De ez sztem nem jó példa. Mivel nem vagyok jó csaj, kívülállóként engem is ledöbbent, mikor kritikán aluli pasik próbálkoznak gyönyörű nőknél. Sőt, az én szerepem mindig a "postás" volt. Mikor csúnya pasik - akik inkább hozzám közelítettek "szintileg" kinézetre - velem üzengettek a csodaszép lányoknak. Tudod, milyen rossz, amikor kérdezi, hogy de miért nem jövök be neki? Én meg legszívesebben mondanám, hogy ember, nézz már tükörbe, aztán a csajra, aztán valld be, hogy neked sem tetszene, ha a te "szinted" lenne.


A másik oldalról meg ott van, hogy eljártunk futni a barátnőmmel, hogy legyen esélyünk annál, aki tetszik. Ez egy ilyen játék. Persze, vannak kivételek, de valaki azért nem fog tetszeni másnak, mert az kezdeményez.

2018. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

"Akkor a férfi oldaláról is nagy elvárás, hogy ne neki kelljen felszednie egy nőt?"


Én írtam ezt a válaszomban, úgyhogy válaszolok is. Mindenki azt vár el a másiktól, amit akar. Én teljes joggal várhatom, hogy egy férfi kezdeményezzen nálam, ez még nem jelenti, hogy bárki kezdeményezni fog és én ezt el is fogadom, legfeljebb maradok egyedül. Ugyanúgy egy "incel" pasi is teljes joggal várhatja, hogy majd bekopog hozzá egy nő és felajánlkozik neki szexre, valószínűleg nem fog megtörténni. Nem leszek rossz ember attól, hogy ezt vagy azt várom a másiktól és ő sem lesz rossz attól, hogya ő személy szerint nem felel meg az elvárásaimnak, egyszerűen nem egymást keressük, majd talál magának másik nőt. Attól érezném magam rosszabbnak, ha lejjebb adnék az elvárásaimból csak hogy bármi áron szerezzek magamnak egy pasit. Nyilván mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja, de nekem személy szerint nem az a fontos, hogy mindenképpen legyen "valakim", hanem az, hogy egy ideális társam legyen.

2018. máj. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!